��������-��������

مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان علمی، فناوری و پژوهشی بسیج برگزار گردید

دکتر روح الله رضوی نژاد مسئول سازمان علمی، فناوری و پژوهشی بسیج شد

بازدید سرزده سردار مهدوی فرمانده سپاه خراسان جنوبی از سازمان بسیج،علمی استان

​صبح امروز سردار «محمد رضامهدوی» فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام)استان به صورت سرزده از سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری استان بازدید کرد در این بازدید چند طرح فناورانه مورد بررسی قرار گرفت.

گزارش تصویری

بازدید مسئول بسیج علمی،پژوهشی وفناوری سپاه انصارالرضا(ع)از نمایشگاه اسوه در خوسف

ایمانی مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصاالرضا (ع) از نمایشگاه اسوه محصولات فناورانه وابتکارات در شهر خوسف بازدید کرد.

توسط مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان اعلام شد:

جدیت در تکمیل ارکان و زیرساخت‌های زیست‌بوم علم‌ و‌ فناوری بسیج اصفهان/چهار مرکز هدایت‌ حمایت بسیج و سه مرکز‌ رشد در‌آستانه افتتاح

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان با بیان این که تکمیل ارکان و زیرساخت‌های زیست‌بوم علم و فناوری بسیج اصفهان را با جدیت و طبق یک برنامه منسجم هدف‌مند گام‌به‌گام جلو برده‌ایم؛ اعلام کرد: الان نقش هر عضو فعال در شبکه علمی بسیج استان اصفهان روشن و مشخص است؛ در این یک سال و اندی چهار مرکز هدایت حمایت بسیج مجوز گرفته و با تعاملات و پیگیری‌ها مکان هم مهیا شده و به‌زودی این چهار مرکز بعلاوه سه مرکز رشد را افتتاح خواهیم کرد.

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

برگزاری نشست راویان پیشرفت فناوری و نوآوری‌های صنعت نفت/انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان بسیج علمی و پارک علم و فناوری صنعت نفت

نشست راویان پیشرفت فناوری و نوآوری‌های صنعت نفت امروز ۲۵ مردادماه به میزبانی پارک علم و فناوری صنعت نفت با حضور مسئول سازمان بسیج علمی کشور برگزار شد و در این نشست میان سازمان بسیج علمی کشور و پارک علم و فناوری صنعت نفت تفاهم‌نامه همکاری امضا شد.

گزارش تصویری

تصاویری از دیدار اهالی رسانه با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مناسبت روز خبرنگار

جمعی از مدیران و فعالان رسانه در بیرجند  با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی دیدار کردند.

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خبرداد

​برگزاری رویداد توسعه بازار و فروش دیجیتال مارکتینگ به مدت دو روز

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(علیه السلام)گفت: رویداد توسعه بازار و فروش دیجیتال مارکتینگ با حضور سید حامد ابوالحبیب مدرس دوره های فروش حرفه ای ایران به مدت دو روز برگزارشد.

پیام تسلیت؛

پیام تسلیت در پی درگذشت پدر بزرگوار معاونت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه شهداء آذربایجان‌غربی

خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی در پیامی درگذشت پدر گرامی دکتر محمد جلال زاده معاونت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه شهداء آذربایجان‌غربی تسلیت گفت.

گزارش تصویری

برگزاری کلاسهای جهاد علمی در کلیه شهرستانهای خراسان جنوبی با حضور معلمان و مربیان جهادگر

کلاسهای جهاد علمی _آموزشی در راستای تقویت تحصیلی دانش آموزان در کلیه شهرستانهای خراسان جنوبی با حضور معلمان و مربیان جهادگر به مدت سه ماه در حال برگزاری است.

در جلسه قرارگاه جهاد علمی مطرح شد؛

لزوم هم‌افزایی و اشرافیت هر چه بیشتر در حوزه فناوری بسیج علمی در آذربایجان غربی

معاون هماهنگ کننده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: باید به معنای واقعی پیگیر اهداف بسیج بوده و در راستای رفع مشکلات جامعه گام مؤثر برداشته و برای توسعه در حوزه فناوری هم‌افزایی بین اقشار و ارگان‌ها و اشرافیت کامل بر مسائل به وجود آید.