��������

آسیب های فضای مجازی در کمین کودکان

عدم آشنایی والدین از اینترنت و فضای مجازی باعث شده که کودکان به‌خاطر برنامه‌ها وبازی‌های جذاب در فضای مجازی به سمت آن جلب شوند که این خود موجب خطراتی می‌شود که در کمین آنهاست.

‏ پیچیده ترین ساختارهای بنیادین؛

پرحاشیه ترین سلول یا بنیادی ترین گونه آن/موتورهای بازسازی بافت انسان روشن شده اند+فیلم

‏"سلول های بنیادی"، ساختارهایی که به بخشی از واژگان اصلی روزمره مردم دنیا تبدیل شده ‏اند. ساختارهایی که خلق آنها می تواند هم کاری غیر اخلاقی بحساب آید و هم می تواند درمانی ‏برای تمامی دردهای بشریت محسوب گردد و به راحتی می تواند بسیاری از مفاهیم فنی و علمی را ‏در ساختار میکروسکوپیکش پنهان نماید و هرروز جنبه ای تازه و منحصربفرد را از عملکردش به ‏نمایش می گذارد

مرکز بیمارستانهای دانشگاه کلیولند

به هیچ عنوان از گوش پاک کن استفاده نکنید

طبق یک مطالعه که توسط دکتر جی شات استاد و متخصص بیمارستان های دانشگاه کلویلند مرکزی صورت گرفته است؛گوش پاکن یا ساب پنبه ای تاثیر مخرب و منفی بر گوش ها، بینی و گلو تاثیر دارد، تقریبا ۱۲۵۴۰ مورد آسیب در گوش کودکان به دلیل استفاده از ساب های پنبه ای به وجودآمده است. بیمارستان های دانشگاه کلوولند مرکز پزشکی در اوهایو است.

خبرگزاری علم و فناوری درباره آسیب های فضای بررسی بودجه در کشور گزارش می‌دهد:

فضای انتقاد جناحی و سیاسی در کشور وجود دارد / شفاف نبودن بودجه بندی سبب رفتار خصومت آمیز در جامعه

جامعه شناسان معتقد هستند که شفاف نبودن لایحه بودجه ۹۷ و از طرفی بی توجهی به برخی بخش ها از سوی بررسی کنندگان سبب بی اعتمادی و در نتیجه خصومت میان اقشار مختلف جامعه می شود.

ده رفتار اشتباه که به مغز آسیب می زند

ده رفتار اشتباه که باعث وارد آمدن آسیب به مغز می شود.