��������

با حضور معاون وزیر علوم؛

برگزیدگان سی‌وهفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌های کشور تجلیل شدند

​با حضور معاون وزیر علوم برگزیدگان سی‌وهفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌های کشوردر بخش‌های مختلف تجلیل شدند.

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان لرستان مطرح کرد:

پردیس علامه طباطبایی لرستان میزبان قاریان بین‌المللی و نخبگان قرآنی

​نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان لرستان گفت: پردیس علامه طباطبایی لرستان میزبان قاریان بین المللی و نخبگان قرآنی شد.

واکنش قاری بین‌المللی قرآن نسبت به توهین به مقدسات و قرآن کریم:

اشاعه آموزشهای قرآنی ازشدت بی حرمتی به این کتاب آسمانی می کاهد

قاری بین‌المللی قرآن گفت:با اشاره به اهانت دشمنان به ساحت مقدس و آسمانی قرآن کریم گفت: این اهانتها کار جدیدی نیست، توهین به مقدسات اسلام و قرآن از صدر اسلام بوده و خداوند در آیات متعددی از قرآن به این موضوع اشاره می‌کند که دشمنان و منافقین همواره به قرآن توهین می‌کردند و قرآن را افسانه، ساخته، بافته و دروغ پردازی میدانستند.

ثبت رحل هوشمند قرآن؛

ثبت اختراع رحل هوشمند خورشیدی قرآن برای اولین بار در جهان توسط یک مخترع ارومیه‌ای

مخترع رحل هوشمند قرآن از ثبت اختراع رحل هوشمند خورشیدی قرآن برای اولین بار در جهان خبر داد و گفت: برای تولید انبوه این دستگاه نیاز به یک سرمایه‌گذار است که بتوانید این دستگاه هوشمند را تولید و حتی به کشورهای خارجی صادر کنیم .

در بیانیه بسیج اساتید استان اصفهان آمده است؛

جنایت گروه‌های راست‌گرای افراطی سوئد و «شارلی ابدو» محکوم است/ سران کشورهای اسلامی در روابط با آمریکا و اسرائیل تجدید نظر کنند

بسیج اساتید استان اصفهان جنایت گروه‌های راست‌گرای افراطی سوئد، همچنین اقدام توهین آمیز مجله فرانسوی «شارلی ابدو» را محکوم کرده و به سران کشورهای اسلامی تاکید می‌شود لازمست در روابط خود با عاملان اصلی این حرکت یعنی آمریکا و اسرائیل تجدید نظر کنند.

نخبگان دینی و قرآنی دانشگاه شیراز معرفی شدند

برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه شیراز معرفی و به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه یافتند.

ششم اردیبهشت صورت می‌گیرد

برگزاری چهل‌ و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن در چهارمحال و بختیاری

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف چهارمحال و بختیاری از برگزاری چهل‌ وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد و گفت: زمان نام نویسی این دوره از مسابقات از ششم اردیبهشت ‌ماه آغاز می‌شود.

استقبال خوب از هجدهمين آزمون سراسري قرآن كريم در فارس

۷ هزار نفر از سراسر استان فارس جهت شركت در اين آزمون كتبي ثبت نام كرده كه به ترتيب در شهرستان هاي شیراز، استهبان و فسا بيشترين متقاضي شركت را داشته است.

کارمند یزدی رتبه نخست مسابقات قرآن را به خود اختصاص داد

کارشناس بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان یزد موفق به کسب بالاترین نمره در رشته دعاخوانی سومین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم کشور شد.

برگزاری کلاس های قرآن و اخلاق در خنج

به همت چندجوان بسیجی شهرستان خنج، کلاس های قرآن، اخلاق و اعتقادی در این شهرستان برای نونهالان و نوجوانان در حال برگزاری می باشد.