��������

دقیق ترین ساعت اتمی جهان هر چند سال یک ثانیه عقب می افتد؟

گروهی از فیزیکدانان یکی از برترین ساعت‌های اتمی دارای بالاترین عملکرد را که تاکنون ساخته شده است، ساخته‌اند.

هفتمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره)

هفتمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) در روز چهارشنبه ۱۶ آذر ماه سال جاری در مصلی امام خمینی(ره) بوشهر برگزار می شود.

طرحی که موجب اشتغالزایی می شود باید حمایت شود

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: در آینده باید از طرح های حمایت شود که باعث کاهش مشکلات جامعه شده و این کار هوشمندانه ای است که باعث اشتغال زایی می شود.

آزمایشگاه تخصصی در حوزه مغز راه‌اندازی شد و پژوهش‌ها توسعه یافت

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آزمایشگاهی برای ثبت پتانسیل‌های میدانی مغز راه‌اندازی شد تا ضمن توسعه فناوری علوم اعصاب، زمینه برای درمان بیماران فراهم شود.

جلسه هماهنگی خانه نخبگان با دانشگاه پیام نور کنگان برگزار شد

مسئول خانه نخبگان شهرستان کنگان به منظور ایجاد و گسترش هم فکری و همکاری‌های آموزشی پژوهشی در راستای اعطای تلاش متقابل در حل مشکلات و معضلات علمی-تحقیقاتی، جلسه همکاری میان علمی و پژوهشی سپاه کنگان و دانشگاه پیام نور تشکیل داد.

خانه نخبگان سپاه شهرستان خارگ افتتاح شد

خانه نخبگان ناحیه مقاومت بسیج ثارالله شهرستان خارگ به نام شهید فخری زاده نامگذاری و با حضور نخبگان و مسئولین این شهرستان افتتاح شد.

محققان دانشگاه ملی سنگاپور موفق شدند؛

تولید هواژل اسفنجی برای تبدیل هوا به آب

محققان دانشگاه ملی سنگاپور موفق به تولید هواژل اسفنجی جدیدی شدند که قادر است مولکول‌های موجود در هوا را به آب آشامیدنی مبدل کند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

مانع تراشی دشمنان بر سر راه پیشرفت علمی ایران/ تولید واکسن بومی کرونا یک موفقیت علمی مهم است

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: دشمنان برای مانع تراشی بر سر راه رشد، توسعه و پیشرفت علمی کشور تلاش کرده و در این زمینه نیز از هیچ اقدامی دریغ نمی کنند.