������-��������

پانسمان حساس به دما می تواند درمان سوختگی را متحول کند

محققان مواد هیدروژل هوشمندی را برای استفاده به عنوان یک پانسمان زخم قابل استفاده مجدد ساخته اند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد:

افزایش رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد گفت: ۶ رشته جدید تحصیلات تکمیلی به رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد اضافه شد.

نخستین عمل جراحی همزمان اصلاح پای پرانتزی و ترمیم منیسک زانو به روش آرتروسکوپی در بیمارستان حشمتیه نایین

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد: نخستین عمل جراحی تخصصی و پیچیده اصلاح پای پرانتزی و ترمیم منیسک زانو با آرتروسکوپ توسط دکتر حسنی متخصص ارتوپدی و تیم اتاق عمل بیمارستان حشمتیه نایین روز سه‌شنبه ۹ خرداد ماه انجام شد.

جانشین وزیر دفاع در اختتامیه دومین همایش ملی فناوری‌های نوظهور کوانتومی:

در عرصه کوانتوم یک نفس تازه و یک روح زنده‌ای شکل گرفته

سردار فرحی جانشین وزیر دفاع در اختتامیه دومین همایش ملی فناوری‌های نوظهور کوانتومی گفت: الحمدالله در کشور در عرصه کوانتوم یک نفس تازه و یک روح زنده ای شکل گرفته ما در وزارت دفاع در این رابطه تفاهم نامه هایی امضا کرده‌ایم و هاب در حال تشکیل است.

رئیس مرکز آپا دانشگاه صنعتی اصفهان:

هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات با رقابت دانشجویان و خبرگان امنیت در رویداد فتح پرچم

رئیس مرکز آپا دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات با رقابت دانشجویان و خبرگان امنیت در رویدا فتج پرچم همراه است و برگزیدگان رویداد فتح پرچم در رویداد ماراتن افتا شرکت می‌کنند.

معاون امنیت سازمان فناوری اطلاعات؛

امسال رویداد «جایزه تعالی» زیست بوم امنیت را برگزار میکنیم

معاون امنیت سازمان فناوری اطلاعات در هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا)، که در دانشگاه صنعتی اصفهان امروز افتتاح شد، از برگزاری رویدادی برای جایزه تعالی زیست بوم امنیت خبرداد.

دبیر دومین همایش ملی فناوریهای نوظهور کوانتومی اعلام کرد:

دومین همایش ملی فناوریهای نوظهور کوانتومی با اولین نشست حمایت هدفمند از پژوهش‌های فناوری کوانتومی

دبیر دومین همایش ملی فناوریهای نوظهور کوانتومی با اعلام این که از این همایش استقبال بسیار خوبی شده است، اعلام کرد: دومین همایش ملی فناوریهای نوظهور کوانتومی را دهم و یازدهم خرداد در حال برگزاری هستیم و در این همایش برای با اولین بار نشست حمایت هدفمند از پژوهش‌های فناوری کوانتومی را با حضور مدیران کشور و بخش دانشگاهی داریم.

بعنوان اولین مرکز دولتی؛

تجهیز دانشکده علوم توانبخشی اصفهان به دستگاه اسکنر سه بعدی تمام بدن و اسکن فشار کف پا

دانشکده علوم توانبخشی اصفهان به دستگاه اسکنر سه بعدی تمام بدن و اسکن فشار کف پا تجهیز شد، این مرکز بعنوان اولین مرکز اموزشی و درمانی در بخش دولتی است که به این دستگاه مجهز شده.

هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات به مدت ۷ ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا)، با هدف ارتقای سطح آگاهی عمومی و کشف و پرورش استعدادهای جدید در حوزه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات از خرداد ماه به مدت ۷ ماه با شعار "باهم در زیست بوم امنیت سایبری" در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌گردد.