������-��������

قائم مقام وزیر کشور در امور محرومیت‌زدایی:

وجود ۸۵ محله کمتر برخوردار در استان اصفهان/«همت آباد» اصفهان را الگوی ملی بازآفرینی شهری قرار دادیم

قائم مقام وزیر کشور در امور محرومیت‌زدایی با اشاره به ۸۵ محله کمتر برخوردار در استان اصفهان، گفت: در تعاونی‌سازی محله همت آباد اصفهان را الگو قرار داده‌ایم زیرا در این محله کار اصولی انجام شده است.

مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان؛

۶۲۸ نفر آمار مراجعات مرکز بهداری دانشگاه صنعتی اصفهان در بیماری گوارشی

مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان، آمار مراجعات مرکز بهداری دانشگاه صنعتی اصفهان در بیماری گوارشی را حدود ۶۲۸ نفر اعلام کرد که طبق اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی و احتمالاتی که اعلام کردند غذای روز سه‌شنبه ناهار امکان داشته که آغشته به آلودگی بوده باشد.

دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در اولین نشست نقد و بررسی وضعیت پایان نامه‌های دانشجویی تقاضا محور:

جلوگیری از خروج نخبگان در نتیجه ارتباط با صنعت تضمین می‌شود/حل مشکل ساختاری پایان‌نامه‌ها بدست دانشجویان

دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در اولین نشست نقد و بررسی وضعیت پایان نامه‌های دانشجویی تقاضا محور، به بیان نظرات خود پرداختند و گفتند: جلوگیری از خروج نخبگان در نتیجه ارتباط با صنعت تضمین می‌شود همچنین مشکل ساختاری پایان‌نامه‌ها می‌تواند بدست خود دانشجویان حل شود، چرا که جنس دانشجویی دارد.

تزریق فاز اول و تحویل داروی بیماران SMA توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان قطب درمانی انجام شد

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان قطب درمانی استان اصفهان و مراکز تحت پوشش دانشگاه‌های شهرکرد، کاشان و یزد در طرح درمان دارویی بیماران SMA انتخاب شد که فاز اول تزریق دارو در مرکز آموزشی درمانی کودکان امام حسین (ع) انجام شد؛ همچنین داروی خوراکی بیماران نیز درب منزل تحویل بیماران گردید.

رئیس دانشکده فناوری‌های نوین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

موفقیت محققان دانشکده فناوری‌های نوین اصفهان در ارتقا پزشکی شخص‌محور با الگوریتم‌های هوش مصنوعی

رئیس دانشکده فناوری‌های نوین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اعلام کرد: محققان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی در حوزه زیست‌پزشکی موفق شدند و به دنبال آن دستیابی به پزشکی شخص‌محور خدمات نظام سلامت را ارتقا دادند.

توسط تیم پژوهشی سالمونت محقق شد؛

طراحی و ساخت دستگاه مكانوتراپي جهت کنترل و رفع مشکلات عضلانی- اسکلتی - اکستانسور

دستگاه مكانوتراپي «دستگاهی جهت جلوگیری از جلوآمدگی عضلات اکستانسور و حفظ و کنترل دامنه حرکتی سر، ستون فقرات و مفاصل شانه در کودکان» با قابلیت بخشی از درمان بدون حضور درمانگر توسط محققان طراحی و تولید شد. این اختلالات بیشتر در کودکان فلج مغزی دیده می‌شود که میزان شیوع فلج مغزی ۲ در هر ۱۰۰۰ تولد است.

قطار دانش‌بنیان‌ها روی ریل حمایت معاونت علمی بسیج کاشان

گردهمایی ارائه توانمندی دانش‌بنیان‌های شهرستان کاشان به همت معاونت علمی بسیج ناحیه کاشان و با همراهی پردیس رشد زنده یاد دکتر اردشیر حسین پور، در روز فناوری هفته بسیج با حضور رئیس پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی، رئیس و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه کاشان برگزار شد.

۱۸ عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان در فهرست پژوهشگران ایرانی پر استناد یک درصد دنیا قرار گرفتند

موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) آخرین فهرست پژوهشگران ایرانی پر استناد یک درصد برتر دنیا را منتشر کرد که در این فهرست، نام ۱۸ عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان دیده می‌شود.

رئیس اداره آموزش وپرورش استثنائی استان اصفهان ؛

استان اصفهان دارای ۱۱۲ مدرسه نیاز ویژه با ۵۲۰۰ دانش‌آموز/مدرسه نیاز ویژه نباید داشته باشیم

رئیس اداره آموزش وپرورش استثنائی استان اصفهان در همایش روز جهانی افراد با نیازهای ویژه که به میزبانی دانشگاه اصفهان برگزار شد، گفت:استان اصفهان دارای ۱۱۲ مدرسه نیاز ویژه با ۵۲۰۰ دانش‌آموز است، در حالی که مدرسه نیاز ویژه نباید داشته باشیم و نباید این افراد را جدا کنیم.

معاون فرهنگی دانشگاه اصفهان:

حُسن ارتباط با معلولان در رشد و تعالی جامعه اهمیت دارد/برنامه دانشگاه اصفهان برای بهره‌مندی جامعه از ظرفیت معلولان

معاون فرهنگی دانشگاه اصفهان در همایش روز جهانی افراد با نیازهای ویژه گفت: ارتباط با معلولان و افراد با نیاز ویژه، ارتباطی دو طرفه و متقابل است و آن ارتباطی است که در آن رشد و تعالی جامعه نهفته است و در دانشگاه اصفهان امیدورایم جامعه را بیش از پیش از این ظرفیت بهره‌مند سازیم.