������-��-������

اجرای اولین رویداد ملی استارت آپی محیط زیست در کهگیلویه و بویراحمد

آذرماه امسال اولین رویداد ملی استارت آپی و کسب و کارهای فناورانه در حوزه محیط زیست، منابع طبیعی و گیاهان دارویی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود.

چند روش بازاریابی برای به حداکثر رساندن سود کسب و کار

در دنیای امروز داشتن محصولات و خدمات با کیفیت کافی نیست باید یک برنامه بازاریابی قوی برای خود طراحی کنید تا بتوانید مصرف کنندگان را تشویق کنید به جای رقبا، شما را انتخاب کنند.

اهمیت نوآوری در کسب و کارها

تمامی شرکت‌ها، نیاز دارند که نوآور باشند، نوآوری منبع اصلی درآمدزایی و کسب منافع می باشد.

نقش اینترنت اشیاء در دنیای کسب و کارامروز

اینترنت اشیاء فرایند تصمیم‌سازی و تصمیم‌‌گیری را در سازمان بهبود می‌بخشد و ارزش کسب‌وکار را به‌شکلی چشمگیر افزایش می‌دهد..

در گفت و گو با کارشناس حوزه اقتصاد و کسب و کار بررسی شد؛

نقش زنان در اقتصاد کشور

خانواده سازماني است كه توليد و توزيع كالاهاي مورد نياز را فراهم مي‌سازد و زن به عنوان يكي از ۲ ركن اساسي خانواده در اين سازماندهي و مديريت، نقش اساسي را ايفا مي‌كند.

برگزاری وبینار بین المللی بررسی اثرات پایداری هفت ستونه ناشی از شیوع بیماری کرونا

در راستای توسعه همکاریهای علمی بین‌المللی در قالب سری سمینارهای تخصصی مجازی (وبینار) دفتر روابط بین‌الملل دانشگاه ارومیه، سمیناری با عنوان " بررسی اثرات پایداری هفت ستونه(۷PS) ناشی از شیوع بیماری کرونا: سناریوهای جدید کسب و کار، فناوریها و کاربردها" برگزار می شود.

عضو هیئت علمی گروه مدیریت بازرگانی دانشگاه مازندران:

طرح توسعه کسب و کارهای الکترونیکی در کشور نهادینه شود/ نقش برجسته اساتید دانشگاهی در ترویج کسب و کار در بستر اینترنت

عضو هیئت علمی گروه مدیریت بازرگانی دانشگاه مازندران،گفت: طرح توسعه کسب و کارهای الکترونیکی در کشور با توجه به شیوع کرونا نهادینه شود و اساتید برجسته نقش اجتماعی خویش را در این زمینه ایفا کنند.

تعریف مدل کسب و کار و آموزش کارآفرینی فناورانه نیاز اصلی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای است

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به مهارت محور بودن دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای، تعریف مدل کسب و کار و آموزش کارآفرینی فناورانه نیاز اصلی این دانشجویان برای ایجاد اشتغال و توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور است.

R&D چیست؟

تحقیق و توسعه در تجارت و بیزنس چه اهمیتی دارد؟

پژوهش چیست؟

پژوهش چیست و چه کاربردی دارد