����

معاون پژوهشی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان؛

فرهنگ غذایی کشور مسئله مهم از جهت آب مجازی/ در هیدرولوژی اجتماعی تنها راه برگشت به خودمان است

معاون پژوهشی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان بعنوان ارائه دهنده، کرسی‌های ترویحی «هیدرولوژی اجتماعی و تغییرات اقلیمی» به این مهم که فرهنگ استفاده از مواد غذایی مسئله مهم از جهت آب مجازی است، اشاره کرد و تاکید شد: در مسئله هیدرولوژی اجتماعی تنها راه برگشت خودمان است.

منابع آب شور

منابع آب شور

استادیار دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری دانشگاه یزد اعلام کرد

تعیین ارزش اقتصادی آب در قالب یک طرح پژوهشی در دانشگاه یزد

استادیار دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری دانشگاه یزد گفت: با توجه به اینکه یکی از روش‌های مدیریت منابع آبی تعیین ارزش اقتصادی آب است، در طرح پژوهشی خود به تعیین ارزش اقتصادی آب در قيمت تمام شده محصولات منتخب صنعت و کشاورزی در استان پرداخت.

افزایش هشدارها در‌ پی کشف مواد شیمیایی خطرناک در آب معدنی‌ها

نگرانی ها درباره مصرف آب معدنی سبب هشدارهای نهادهای بهداشتی شده است. در بررسی ها مقادیر قابل توجهی مواد شیمیایی خطرناک در آب معدنی یافت شده است.

چرا باید نهال بکاریم

درختكاری؛ تعهدی اثربخش برای حفاظت از طبیعت

هر ساله در تاریخ ۱۵ اسفند که به نام روز درختکاری شناخته می شود، ایرانیان نهال های درخت را به زمین پیر هدیه می دهند. چه خوب است با این آئین همراه باشیم.

محدودیت شدید منابع آبی

محدودیت شدید منابع آبی

با این وسیله کوچک می توانید در هر مکانی به آب تصفیه شده دسترسی داشته باشید !

یکی از مشکلات افراد در مسافرت ها دسترسی نداشتن به آب سالم می باشد ، برای رفع این مشکل به تازگی نوعی دستگاه تصفیه آب به نام "Gosun Water" ساخته شده است که امکان را برای افراد فراهم می کند که بتوانند از آب سالم در هر مکانی برخوردار شوند.

هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجرامسال؛

سمنان| افتتاح ۱۰۱پروژه ‌آبرسانی در شبکه آب استان

هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر ۱۰۱ پروژه آب‌رسانی در استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد.

تکنولوژی جدید آب شیرین کن که ۵۰ درصد ارزان تر و کاراتر است

تصفیه آب شور دریاها معمولا عملیاتی پر هزینه است که هیچ دولت یا نهادی به آن دست نمیزند. حال به نظر میرسد در آینده نزدیک هزینه های این عملیات کاهش پیدا کند.

دانشمندان آکسفورد حالت جدیدی از آب کشف کردند+عکس

آب ویژگی‌های منحصر به فرد و عجیب فراوانی دارد که این ماده را از دیگر ترکیبات شیمیایی متمایز می‌کند. محققان دانشگاه استکهلم به این نتیجه رسیده‌اند که آب در حالت مایع می‌تواند به صورت دو مایع متفاوت وجود داشته باشد.