صلح یا خرچنگ ها

سرطان سینه شایع ترین نوع سرطان در میان زنان است. تشخیص زودهنگام آن احتمال موفقیت در درمان را افزایش میدهد.در این مطلب قصد داریم شما را با این بیماری و راه های پیشگیری و درمان به موقع آشنا کنیم.

رییس سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری کشور در وبینار سراسری با روسای ادارات منابع طبیعی و صداوسیمای استانها:

عناصر اصلی آب و خاک از ضروریات امنیت غذایی است

​رییس سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری کشور در وبینار سراسری با روسای ادارات منابع طبیعی و صداوسیمای استان گفت: آب و خاک منشا تولید و معیشت مردم است که باید نسبت به آن حساس باشیم.

بیوسنسور برای شناسایی سم در مواد لبنی و غلات هم کاربرد دارد/با حمایت مسئولین طرح را به مرحله تجاری سازی می رسانم

طراح زیست حس گر یا بیو سنسور برای شناسایی سم در مواد لبنی گفت: زیست حس گر یا بیو سنسور برای شناسایی سم در مواد لبنی مثل شیر طراحی شده که نمونه اولیه را ساخته و در نمایشگاه علم و فناوری ارائه شد که در صورت ساپورت مالی این محصول بعد از تایید نهایی تجاری سازی می شود.

دبیر ستاد گیاهان دارویی استان اردبیل مطرح کرد:

توسعه کار آفرینی مبتنی بر صنعت گیاهان دارویی

کشت گیاهان دارویی به دلیل تنوع در مشاغل، زمینه کارآفرینی بسیار زیادی را برای افراد فراهم می کند. آنها براحتی در کنار دیگر فعالیت های کشاورزی می توانند به آن بپردازند.

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه خبر داد

​اعزام وخدمت رسانی ۲۰گروه جهادعلمی به ۳۵۰ دانش آموز در مناطق عشایری و روستایی سربیشه

عباسی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون،۲۰ اردوی جهادی علمی در مناطق عشایری و روستایی سربیشه برگزارشد که در این اردوها بیش از ۳۵۰ دانش آموز، مقطع ابتدایی ودوره اول متوسطه شرکت داشتند.

فعال حوزه اجتماعی:

۲۲ آسیب اجتماعی در کشور شناسایی شده است/بیشترین آسیب اجتماعی کشور در بخش اعتیاد است

فعال حوزه اجتماعی با اعلام اینکه ۲۲ آسیب اجتماعی در کشور شناسایی شده است، گفت: بیشترین آسیب اجتماعی کشور در بخش اعتیاد است.

رویداد کارآفرینی ذهن برتر در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: برای نخستین‌بار رویداد کارآفرینی ذهن برتر با همکاری پارک علم و فناوری در استان برگزار می‌شود.

امید، معاون رئیس جمهور در گفت وگو با علم و فناوری:

افزایش تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در سال آینده

محمد امید، معاون توسعه روستایی، مناطق محروم و عشایر کشور از افزایش بودجه جهت اعطای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در سال آینده خبر داد.

اظهارنظر عجیب بیل گیتس جنجال آفرید

بیل گیتس معتقد است که کشورهای پیشرفته و صنعتی برای نجات کره زمین از تغییرات اقلیمی گسترده و فجایع ناشی از آن باید به استفاده از گوشت گاو مصنوعی رو بیاورند.

اگر قهوه زیاد مصرف می‌کنید حتما باید بخوانید

مصرف قهوه و سایر مشتقات آن در جهان امروزی بسیار گسترده شده است و هر فردی با این ماده شگفت انگیز و اثرات کافئین آشنایی دارد. اما از مضرات آن چه میدانیم؟