اجرای پویش بذرکاری برای احیای جنگل های زاگرس/احیا ۲۰۰۰ هکتارجنگل

پویش بذرکاری برای احیای جنگل های زاگرس روز دهم آذر همزمان با ۱۱ استان زاگرس نشین اجرا شد

راه‌اندازی استارتاپ پرورش و تولید محصولات گیاه کاکتوس در پاکدشت

کاکتوس خوراکی از نوع اپونتیا گیاهی سازگار است که میوه، ساقه، برگ و حتی ریشه آن خواص بسیاری داشته و رشد، سازگاری با منطقه و خواص خوب، این گیاه را ارزشمند کرده و موجب تحقیقات روی این گیاه شده است.

مقاومت در برابر داروهای آنتی میکروبیال یک تهدید بزرگ جهانی است

مقاومت در برابر داروهای آنتی بیوتیکی یعنی درمان نشدن بیماری های عفونی و باید آگاه باشیم که قربانی این حادثه، تمام رده های سنی در کل جهان خواهند بود.

خانه نخبگان برگزار کرد:

جلسه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر با استفاده از بستر فضای مجازی

خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در راستای احیای دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر، جلسه ای آموزشی با رویکرد استفاده از بستر فضای مجازی را با حضور دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان در سالن جلسات این مرکز برگزار نمود.

معجزه مصرف نمک خورشیدی

نمک دریا یا همان نمک خورشیدی عطر و طعم خاص خود را دارد و همچنین رنگ های مختلفی دارد، البته نمک دریایی دارای فواید بسیاری است و به درمان برخی بیماری ها کمک می کند.

بررسی علمی " نفقه " در نظام حقوقی ایران

نظام حقوقی اسلام وظایفی را برعهده زوج قرار داده است تحت عنوان نفقه. در ادامه به بررسی علمی این موضوع که از جمله حقوق اجتماعی و مخصوصا حقوق خانواده محسوب می شود می پردازیم.

ریشه های خرافات و تاثیر آن بر سلامت روان

خرافات یک مسئله عمده در سطح جهان است و در زندگی اجتماعی افراد جوامع مختلف تاثیرگذار بوده اما طبق آیات و روایات در این گونه موارد باید به عقل رجوع کرد بر حسب عقلانیت معیارهای تشخیص مسائل را مشخص کرد.

کارهای علمی و جهادی در پایگاه/نمایشگاه اسوه در بوشهر برگزار شد

مسئول معاونت بسیج و محلات سپاه امام صادق(ع) گفت: با توجه منویات مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری فعالیت های متنوع و گسترده ای توسط بسیجیان انجام شده است و گام ها و فعالیت های مختلفی که در راستای پیشرفت و محرومیت زدایی در قالب کارهای علمی و جهادی در سطح پایگاه ها انجام شده است.

فروپاشی استکبار جهانی نتایج حماسه آفرینی ملت ایران در دفاع مقدس است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فروپاشی دیواره های استکبار جهانی نتایج حماسه آفرینی زنان و مردان غیور و دلاوری است که در طول هشت سال دفاع مقدس حماسه آفرینی کردند.

" HIV" نباید تحت الشعاع کرونا قرار بگیرد

اهمیت ایدز بیماری که نباید بخاطر کرونا کمرنگ شود.