نظامی
نظامی

در نشست مشترک جهاددانشگاهی و فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح عنوان شد

برنامه‌ریزی برای مهارت‌آموزی به سربازان وظیفه

​​​​​​​نشست مشترک سردار مهدی فرحی، فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و دکتر حمیدرضا طیبی، رییس جهاددانشگاهی امروز، اول مهر با حضور معاونان، مدیران و مسوولان دو طرف برگزار شد.

بازدید سرزده رئیس سرمایه نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح از مرکز نوآوری و شتابدهی دانشگاه صنعتی شریف

در این بازدید سرزده که در اولین ساعات بامداد اول مهرماه انجام پذیرفت مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد کیش، امام جمعه، فرمانده هان سپاه، ناجا و جمعی از مدیران جزیره کیش حضورداشتند.

ریاست سازمان بسیج علمی استان، خبر داد:

کارگروه نظامی در سازمان بسیج علمی استان، تشکیل شد

ارسلانی: در راستای این که بتوانیم طرح هائی که با موضوعات نظامی برای سازمان بسیج علمی استان جهت حمایت ارسال می شوند را با نگاه تخصصی و کارشناسانه بررسی کنیم، کارگروه نظامی را تشکیل دادیم.

ریاست سازمان بسیج شهرداری تبریز:

بسترهای علمی ایجاد شده در سازمان بسیج علمی استان، می تواند در حل برخی از معضلات شهری مفید واقع شود

ملاحسینی خاطرنشان ساخت: بکارگیری از بسترهای علمی ایجاد شده در سازمان بسیج علمی استان، می تواند در حل برخی از معضلات شهری مفید واقع شود.

مسئول خانه نخبگان سازمان بسیج علمی استان؛

خلاء موزه علم و فناوری در تبریز با وجود پیشینه علمی مفتخر

رستمی: شهر تبریز دارای پیشینه علمی مفتخری است، چرا که برخی اختراعات مهم و دانشمندان بزرگ کشور زاده این شهر بوده اند و می توان با احداث موزه علم و فناوری ضمن حفظ این پیشینه و راه اندازی اولین موزه علم و فناوری در کشور، درآمد پایداری نیز برای شهرداری ایجاد کرد.

مسئول سازمان بسیج علمی استان در نشست شورای جهاد علمی استان، عنوان کرد؛

تعامل و هماهنگی سازمان بسیج علمی استان با رده های نیروهای مسلح، گام مهمی در راستای شناسایی و حل مشکلات و مسئله محوری است

ارسلانی ادامه داد: در این راستا اولین جلسه تعامل و هماهنگی خانه نخبگان، مراکز رشد و کارگروه های سازمان بسیج علمی استان با رده های نیروهای مسلح، برای هم افزائی بیشتر و رفع مشکلات و موانعی که در حوزه نیروهای مسلح وجود دارد، برگزار شد.

نشست شورای جهاد علمی استان به روایت تصویر

نشست شورای جهاد علمی استان، با حضور سرهنگ گلمحمدزاده معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا، جمعی از مدیران علمی رده های نیروهای مسلح، مسئولین مراکز رشد و اعضای شورای نخبگان سازمان بسیج علمی استان برگزار شد.

سرلشکر باقری با فرمانده نظامی منطقه شانگهای دیدار کرد

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با فرمانده نظامی منطقه شانگهای دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار حاجی‌زاده: پهپاد آمریکایی را یک نیروی آتش به اختیار ساقط کرد/ هدف گیری موشک های سپاه به سمت دو پایگاه و یک شناور آمریکایی در منطقه

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: بعد از ساقط کردن پهپاد آمریکایی، به طور مشخص پایگاه العدید (پایگاه آمریکایی‌ها در قطر)، پایگاه الظفره (پایگاه آمریکایی‌ها در امارات) و یک ناو آمریکایی در دریای عمان نیز توسط موشک های سپاه هدف گیری شده بود.

وزیر دفاع: محصولات برجسته‌ای در حوزه‌های هوایی و فضایی تولید خواهد شد

وزیر دفاع از تولید محصولاتی برجسته در حوزه‌های هوایی، فضایی، زیستی و شناختی خبر داد.