استان ها

جریمه دو میلیاردی در انتظار اپراتور هایی که خلاف رگولاتوری ها عمل کردند

رئیس سازمان تنظیم مقررات با اشاره به افزایش قیمت بسته‌های اینترنت دو اپراتور عمده بازار گفت: اپراتورها برخلاف مصوبات رگولاتوری عمل کردند و باید قیمت را به شرایط قبل بازگردانند تا راه تعامل باز شود. در غیر این‌صورت جریمه دو میلیاردی در انتظار آنها خواهد بود.

یادداشت/

توسعه خوزستان در گرو انتصاب مدیران نخبه و دلسوز

تقویت بنیه معیشتی و حرفه ای کارگران و کارمندان استان و تامین امکانات مناسب برای نخبگان این قشر و سپردن مدیریت استان به لیاقت مندان و نخبگان تحصیل کرده دلسوز توسعه استان را تضمین می کند.

چهارمین نماینده خوزستان نیز کرونا گرفت

تا کنون ۴ تن از نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا مبتلا شدند.

مطالعه ۷ طرح طب سنتی برای مقابله با کرونا/ نتیجه مثبت تست داروی گیاهی روی ۶۰ بیمار کرونایی

رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در حال حاضر محققان علمی و دانشگاهی کشور بر روی ۷ طرح طب سنتی برای درمان بیماران کرونایی تحقیق می‌کنند که از این تعداد سه طرح متعلق به تبریز است.

راهیابی ۱۷ طرح فناورانه به استارت آپ ویکند صنعت برق

مرحله نهایی استارت آپ ویکند صنعت برق باهدف انتخاب ایده‌های برتر با حضور رئیس دانشگاه تبریز، مدیران، اساتید و متخصصین شرکت‌های فعال در حوزه صنعت برق در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه برگزار شد.

گزارش؛

برنامه‌های صدای‌فارس در جهش تولید

رسانه های تاثیرگذاردیداری، شنیداری، مکتوب، خبرگزاری ها، سایت ها، پایگاه های خبری و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی کشوری و بویژه استانی باید در تبیین این بیانیه گام بردارند و برای تحقق عملی شدن توصیه های حکیمانه رهبری که در این بیانیه به خوبی قابل درک است، رسانه ها تلاش کنند .

به همت محققان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان؛

سوکت پروتزی مشبک برای قطع عضو زیرزانو طراحی و تولید شد

سوکت پروتزی مشبک جدید با استفاده از اسکن و پرینت سه بعدی برای قطع عضو زیرزانو به همت محققان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با موفقیت طراحی و تولید شد، با اجرای این طرح و تولید این محصول تکنولوژی CAD-CAM در زمینه ساخت اندام مصنوعی، بدون نیاز به شرکت های تجاری بزرگ، در ایران ایجاد شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت:

بازنمایی شکست تمدن غرب و بهره گیری از ظرفیت دیپلماسی/ موج رسانه ای غرب در خصوص قرار داد ۲۵ ساله ایران و چین یکی از دروغهای بزرگ است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که کرونا مبحث جهانی شدن و منطقه گرایی را به هم زد، بر بازنمایی شکست تمدن غرب و بهره گیری از ظرفیت دیپلماسی در دورانی که غرب در افول است تاکید کرد و گفت: این روزها موج رسانه ای غربیها در خصوص قرار داد ۲۵ ساله ایران و چین یکی از دروغهای بزرگ است.

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

زیر و بم شرکت‌های دانش بنیان؛ مراحل تاسیس یک شرکت دانش بنیان چیست؟

در این گزارش با شرکتهای دانش بنیان و باید ها و نبایدهای آنها آشنا می شوید.

برای اولین بار؛

اخد گواهینامه اتکس برای فنهای ضد آتش/ نیاز به خرید از خارج نیست

محققان شرکت دانش بنیان رمزینه ساز آسایش به دنبال دستیابی به تکنولوژی تولید انواع فنهای ضد آتش برای اولین بار در کشور موفق به اخذ گواهینامه بین المللی اتکس (Atex=atmospheres explosible) برای این تجهیزات شد، از حالا به بعد به هیچ عنوان نیاز به خرید فن های ضد انفجار از خارج از کشور نیست، صادرات هم شروع می شود.