استان ها

گزارش تصویری/

کنوکارپوس های سر به فلک کشیده در اهواز

درخت های کنوکارپوس چند وقتی است که از سوی مسئولان استان خوزستان به عنوان منشا بیماری های تنفسی بعد از باران در اهواز معرفی شدند که باید از سوی شهرداری این شهر هرس شوند.

امام جمعه خرمشهر:

تاخیر در تعیین فرماندار خرمشهر به هیچ وجه پذیرفته نیست

امام جمعه خرمشهر گفت: تاخیر در تعیین فرماندار برای شهرستان خرمشهر از سوی استاندار خوزستان به هیچ وجه پذیرفته نیست.

مسئول مرکز رشد بسیج علمی استان اصفهان گفت؛

مرکز رشد بسیج علمی اتمسفر خود را به سمت کارخانه فناور هدایت می کند/ در فناوریهای نوین نانو و بایو تکنولوژی اصفهان حرفهایی برای گفتن دارد

مسئول مرکز رشد بسیج علمی استان اصفهان با تصریح این که مرکز رشد بسیج علمی اصفهان اتمسفر خود را به سمت کارخانه فناور هدایت می کند، گفت: در فناوری های نوین نانو و بایو تکنولوژی اصفهان حرفهایی برای گفتن دارد، اما تمرکز امکانات و توجه مسئولان در پایتخت بیشتر است.

حضرت آیت الله کعبی نماینده خبرگان رهبری گفت؛

بیانیه گام دوم یک سند تئوریک مهم با یک نوع آینده پژوهی و راهبرد نویسی است

حضرت آیت الله کعبی نماینده خبرگان رهبری در استان خوزستان بعنوان سخنران نشست تخصصی بیانیه گام دوم که به همت بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: بیانیه گام دوم یک سند تئوریک مهم با یک نوع آینده پژوهی و راهبرد نویسی است.

گزارش تصویری/

دیدار مسئول بسیج فرهنگیان با رئیس سازمان بسیج علمی خوزستان

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان خوزستان با رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری این استان دیدار کرد.

گزارش تصویری؛

نمایشگاه جهادگران علم و فناوری فارس

پنجمین نمایشگاه جهادگران علم و فناوری در فارس به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس در دانشگاه صنعتی شیراز برگزار شد. (عکس: حسن اثماریان)

گزارش تصویری؛

پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در فارس

پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در فارس با استقبال بسیار خوب مخاطبان و حضور بیش از ۹۰۰ نفر در دانشگاه صنعتی شیراز به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس برگزار شد. (عکس: حسن اثماریان)

از پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در فارس چه‌خبر؟

پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری به همت سازمان بسیج علمی پژوهشی استان فارس در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی شیراز با استقبال بسیار خوب مخاطبان و جمعیتی بالغ بر ۹۰۰ نفر برگزار شد.

معاون پژوهشی علمی کاربردی ITMC در گفتگو با علم وفناوری:

توجه ویژه به تحقیق و پژوهش

جامعیان گفت: جهت انجام مطلوب و درست کارها و حصول پیشرفت می بایست هر کسی در هر جایگاهی به حوزه تحقیق و پژوهش اهمیت و توجه ویژه داشته باشد.

به همت سازمان بسیج علمی فارس برگزار شد؛

نمایشگاه جهادگران علم و فناوری فارس؛ منصه بروز دستاوردهای علمی استان

نمایشگاه جهادگران علم و فناوری فارس به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس در محل دانشگاه صنعتی شیراز برگزار شد.