آموزش و دانشگاه

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان؛

مجموعه بسیج اساتید به مرحله اعتلای خود رسیده است

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان این که دانشگاه‌ها باید محلی برای میل به اهداف شهید چمران و عرصه نقش‌آفرینی جنبش استادی باشند، گفت: مجموعه بسیج اساتید به مرحله اعتلای خود رسیده و بیش از ۷۵ درصد از جمعیت هدف به عضویت آن درآمده‌اند.

معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت؛

جدیت در مسئله محوری و نقش آفرینی تخصصی منجر به کسب رتبه اول کشوری شد

معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اصفهان با بیان این که با جدیت موضوع مسئله محوری و نقش آفرینی تخصصی را پیگیری کردایم از کسب رتبه اول کشوری این معاونت در سه ماه سوم و سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸ در میان معاونت پژوهش و فناوری نواحی کشور خبرداد.

 با تسهیلات صندوق های قرض الحسنه بسیج؛ 

۲۸۰ نفر از روستاییان فاروج صاحب شغل شدند

فرمانده سپاه شهرستان فاروج گفت: با در اختیار قرار دادن تسهیلات صندوق های قرض الحسنه بسیج، ۸۰ نفر به صورت مستقیم و حدود ۲۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم در روستاهای فاروج صاحب شغل شدند.

معرفی کتاب؛

انگیزه راهکاری نو برای خلق دنیایی نو اثر دانیل اچ. پینک

بسیاری از ما هنوز تعریف دقیقی از انگیزه در ذهن خود نداریم یا ممکن است تصور کنیم انگیزه به معنی داشتن اشتیاق برای انجام کاری است؛ به راستی انگیزه چیست؟ از کجا و چطور شکل می‌گیرد؟ چه عاملی در شکل‌گیری و از بین رفتن انگیزه وجود دارد؟ دانیل پینک در کتاب انگیزه راهکاری نو برای خلق دنیایی نو ما را با تعریف درست انگیزه و عوامل مربوط به آن آشنا می‌کند.

جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات 

دهمین مرحله فراخوان برای جذب امریه سربازی از سمت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام گردید 

مسئول کمیته بهداشتی کارگروه تخصصی مبارزه با ویروس کرونا بسیج اساتید استان اصفهان؛

همه گیری با هدف ایمنی جمعی یک بیماری تنفسی فی البداهه ممکن نیست

مسئول کمیته بهداشتی کارگروه تخصصی مبارزه با ویروس کرونا بسیج اساتید استان اصفهان گفت: در خصوص همه گیری بیماری و ایجاد ایمنی جمعی اولاً باید مستندات علمی مربوط به ایمنی جمعی در مورد بیماری تکمیل شود و دوم این که در ایمنی جمعی جایگاه سالمندان، فشار خونی ها، قلبی عروقی ها، خود ایمنی ها، زنان باردار، دیابتی ها و غیره باید مشخص شود.

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان گفت؛

وضعیت و اتفاقات اخیر امریکا افول موریانه‌وار استکبار جهانی را بوضوح نشان می دهد

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان در جلسه هماهنگ جنبش نفس کانونهای استادی استان اصفهان گفت: وضعیت و اتفاقات اخیر امریکا افول موریانه‌وار استکبار جهانی را بوضوح نشان می دهد

معاون فرهنگی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت:

حقوق بشر متاثر از فرهنگ غرب، جاده صاف کنی برای سلطه و ستم بیشتر

علی اکبر جعفری معاون فرهنگی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان، گفت: چیزی که این روزها در امریکا رخ داد مصداق عینی و واقعی است که حقوق بشر متاثر از آن فرهنگ هیچ چیزی جز جاده صاف کن برای سلطه و ستم بیشتر نبود.

معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید استان اصفهان گفت؛

پیام انقلاب اسلامی یک پیام فرهنگی بود که به جهان صادر شد

معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید استان اصفهان در مراسم همبستگی جنبش استادی ایران با اشاره به این که مبارزه با استکبار و توجه به مظلومین جهان یکی از محورهای عمده انقلاب اسلامی و آموزه قرآنی و دینی است، گفت: پیام انقلاب اسلامی یک پیام فرهنگی بود که به جهان صادر شد.