علوم پایه و انسانی

ارائه مقاله برتر توسط عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در همایش ملی حقوق در تبریز

دکتر آبتین امیری، عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با ارائه مقاله با عنوان «قانونگذاری و مسئولیت مدنی حاکمیت در ایران» مورد تقدیر قرار گرفت

پرچمی مطرح کرد:

مرکز خلاقیت و نوآوری اصفهان فرصتی ویژه برای تیم‌های خلاق و نوآور است/اقدام ۱۵ تیم جهت استقرار

مدیر خانه خلاق اصفهان گفت: خانه خلاق و نوآوری اصفهان با رویکرد منتورینگ، حمایت از کسب و کارهای نوپا و تجاری‌سازی محصولات خلاق تاسیس شده و از مرحله کشف استعداد تا استقرار تیم‌های خلاق و نوآور را انجام می‌دهد.

در مراسم افتتاحیه کنگره نهج البلاغه در کربلای معلا:

دکتر طهرانچی، همایش بین المللی نهج البلاغه در راستای اهداف عالی آموزشی و تربیتی است

در پیام دکتر طهرانچی که در مراسم افتتاحیه کنگره بین المللی نهج البلاغه در تالار آستان قدس حسینی در کربلایی معلا قرائت شد، آمده است: همایش بین المللی نهج البلاغه در راستای اهداف عالی آموزشی و تربیتی است.

نقش بسیج در اعتلای مسیر علم ، فناوری و ایده‌ پردازی

اتفاق مهم ایده‌پردازی در استان سیستان‌و بلوچستان

این مطلب را دکتر حبیب‌الله سالارزهی دبیر جشنواره جهادگران علم و فناوری بسیج استان سیستان‌وبلوچستان ضمن تبریک هفته پژوهش در گفتگوی ویژه ای با خبرنگار علم و فناوری استان عنوان کرد و افزود: سیستان‌وبلوچستان با داشتن ظرفیت‌های خوب از جمله نیروی جوان و خلاق، معادن، دریا، گیاهان دارویی، انرژی خورشیدی، میوه‌های گرمسیری، مراکز گردشگری، بندر آزاد تجاری و....... که خداوند این گنج‌های عظیم را برای مردم ما فراهم نموده و ما نیز می‌بایست با یاری جوانان خلاق و دانش‌پژوه با تحمل رنج همراه با نوآوری به این گنج‌های مهم دست یابیم.

مصادف با میلاد امیرالمومنین علیه السلام؛

جشنواره ملی تکریم فعالان و پیشکسوتان نهج البلاغه برگزار می‌شود

جشنواره ملی تکریم فعالان و پیشکسوتان نهج البلاغه مصادف با میلاد امیرالمومنین علیه السلام برگزار می‌شود.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان؛

شهرداری اصفهان نگهداری و بازتوانی ۱۵۰ معتاد کارتن خواب را تقبل کرد

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان از آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای جمع آوری و نگهداری معتادان کارتن خواب و بی‌سرپناه در شب‌های سرد زمستانی خبر داد و گفت: شهرداری اصفهان نگهداری و بازتوانی ۱۵۰ معتاد کارتن خواب را تقبل کرد.

رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت؛

شرکت هفت هزار دانش آموز در مسابقه "واکسن کرونا"/ ۱۵۵ نقاشی برگزیده شد

نفرات برگزیده مسابقه نقاشی "اگه واکسن کرونا کشف نمی‌شد، چی می‌شد؟" از سوی اداره توسعه فرهنگ سلامت اعلام شد، از میان آثار رسیده ۱۵۵ نقاشی برگزیده شده است.

رهبر معظم انقلاب؛

«جهاد روایت و تبیین» خردمندی و تدبیر عمیق حضرت زینب (س)/ توزیع پزشک در مناطق مختلف کشور عادلانه نیست

رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از پرستاران و خانواده شهدای سلامت، «جهاد روایت و تبیین» را از ابعاد خردمندی و تدبیر عمیق حضرت زینب (س) برشمردند و با تاکید بر تحقق مطالبات پرستاران، فرمودند: توزیع پزشک در مناطق مختلف کشور عادلانه نیست.

بزرگداشت استاد مراتب؛ میراث‌دار آوازی اصفهان با رونمایی از آلبوم نوای "دُرة‌التّاج"

آیین نکوداشت استاد سید احمد مراتب یکی از گنجینه‌های زنده میراث ناملموس بشری اصفهان در زمینه حفظ و آموزش مذهبی و ردیف‌های اصیل ایرانی در هنرسرای خورشید برگزار شد، بزرگداشت همراه با رونمایی از آلبوم نوای "دُرة‌التّاج" و اعطای لوح تقدیر و گواهینامه درجه یک هنری معادل دکتری به امضای دو وزیر برگزار شد.

شهرداری اصفهان، شکایت‌نامه تنظیم کرد؛

قطع ۲۵۰ اصله درخت بید برای احداث ویلا در یکی از باغ‌های شخصی اصفهان

فردی متخلف، تعداد ۲۵۰ اصله درخت بید ۱۰ تا ۱۵ ساله را برای احداث ویلا در یک باغ شخصی، به کام نابودی کشانده است، بر این اساس شهرداری اصفهان، شکایت‌ کرد.