آرشیوآرشیوپیش خوان اخبار
آرشیوپیش خوان اخبار

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

ایجاد ۱۷ نقاهتگاه برای تکمیل دوره درمانی کرونا ویروس در مازندران/ فعالیت بیش از ۲۶۰ هزار بسیجی برای کمک به کاهش صدمات ناشی از کرونا در استان/ تولید بیش از سه میلیون ماسک و گان در مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران از فعالیت ۲۶۰ هزار بسیجی در مازندران برای کمک به کاهش صدمات ناشی از کرونا ویروس در مازندران خبر داد و گفت: سه میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده و بیش از سه میلیون ماسک و گان در استان تولید و توزیع شده است.

تحقق «جهش تولید» در گرو حمایت از شرکت های دانش بنیان/ ارز آوری دانش بنیان ها بیشتر از نفت

زمانی که یک شرکت دانش بنیان بر پایه نظرات متخصصان در حوزه علم و فناوری محصولات نوین و جدیدی تولید کرده و بازار مصرف عرضه می کنند این محصول دانش بنیان بیشتر از نفت و مشتقات نفت و پتروشیمی می تواند برای هر کشوری درآمد زایی ایجاد کرده و ارز آوری داشته باشد.

مسئول گروه جهادگران نور خرمشهر خبر داد:

فعالیت ۱۰۰ نیروی جوان برای تولید و بسته بندی ماسک در خرمشهر/ماسک های تولیدی در مناطق محروم توزیع می شوند

مسئول گروه جهادگران نور خرمشهر از فعالیت ۱۰۰ نیروی جوان برای تولید و بسته بندی ماسک در این شهر خبر داد و گفت: اولویت ما برای توزیع ماسک در مناطق محروم و حاشیه شهر خرمشهر است که تا کنون در نقاط مختلف این کار انجام شد.

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان؛

نقش اساتید دانشگاهها در دوران پساکرونا ویژه و خاص است

محمد باقری با بیان این که بسیج اساتید استان اصفهان با پنج رویکرد مهم وارد عرصه مبارزه با این ویروس شده و در ۵ کمیته تخصصی این مسئله را پیگیری می کند، گفت: نقش اساتید دانشگاهها در دوران پساکرونا ویژه و خاص است.

ابداع کمربند هوشمند برای افراد باردار

شرکت نووُگروپ (Nuvo Group) اخیرا موفق به توسعه کمربند هوشمند مناسب افراد باردار شده است که می‌توانند از راه دور بر ضربان قلب جنین و مادر نظارت کنند.

نوجوانان دیروز، جوانان توانمند امروز؛

ساخت خودرو تاکتیکی نظامی در پایگاه علمی بسیج لامرد

جوانان توانمند لامردی در کانون بسیج جوانان این شهر توانسته اند نیسان معمولی را به یک خودروی تاکتیکی، نظامی تبدیل کنند، در این گزارش با سرنوشت این گروه بیش از پیش آشنا خواهیم شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر؛

روزانه ۷۰ هزار ماسک در استان بوشهر تولید می‌شود/۱۳۴کارگاه تولید ماسک فعال است

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط حساس کشور و نیاز هموطنان به ماسک و دستکش، کارگاه‌هایی جهت تامین این نیاز مردم در سطح استان راه‌اندازی شده است که طبق آخرین آمار، با فعالیت ۱۳۴ کارگاه تولید ماسک، روزانه ۷۰ هزار ماسک و ۱۶ هزار دستکش تولید می‌شود که تا به امروز ۹۴۹هزار و ۵۶۷ عدد ماسک و دستکش توزیع شده است.

عضوشورای اسلامی شهرشیراز درگفتگو با خبرگزاری علم وفناوری:

اشتغال زایی، رونق اقتصادی و خروج از رکود از برکات جهش تولید خواهد بود

محمدتقی تذروی گفت: امیدواریم در سال جدید با پایان یافتن شیوع کرونا و تشکیل مجلس انقلابی، اراده ای جمعی جهت تحرک و به راه انداختن چرخ اقتصادی با محوریت نگاه به داخل شکل بگیرد تا انشالله جهشی در خور را شاهد باشیم .

در دزفول انجام شد

تامین ارزاق خانواده های نیازمند توسط گروه جهادی+تصاویر

گروه جهادی سفیران ایثار شهرستان دزفول اقدام به تامین ارزاق مورد نیاز خانواده های نیازمند کرد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ثارالله (ع) شیراز در گفتگو با علم و فناوری:

حمایت از تولیدکنندگان، برنامه‌ریزی و تبلیغ استفاده از کالای داخلی؛ مهمترین راهکارهای تحقق جهش تولید

موسی زارعی گفت: حمایت از تولید کنندگان ، برنامه ریزی و تبلیغ استفاده از کالای تولید داخل مهم ترین کارهایی است که می توان برای تحقق جهش تولید صورت داد .