ایلام

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با دست اندرکاران کنگره شهدای استان ایلام:

جنگ مانع بروز استعدادهای ایلام نشد/حادثه زمین فوتبال چوار توسط نویسندگان و هنرمندان معرفی شود

رهبر معظم انقلاب اسلامی:روحیه استقامت و مقاومت مردم استان ایلام در دفاع از مرزهای کشور و ترک نکردن شهر و دیار خود در زیر بمباران های شدید، نشان می دهد که جنگ، نه تنها مانع بروز و ظهور استعدادها نشده، بلکه تربیت و پرورش نخبه و نوابغی همچون شهید رضایی نژاد را در پی داشته است.

ریشه های خرافات و تاثیر آن بر سلامت روان

خرافات یک مسئله عمده در سطح جهان است و در زندگی اجتماعی افراد جوامع مختلف تاثیرگذار بوده اما طبق آیات و روایات در این گونه موارد باید به عقل رجوع کرد بر حسب عقلانیت معیارهای تشخیص مسائل را مشخص کرد.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت است

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) اظهار کرد: ترقی و پیشرفت بیش از پیش کشور و رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، در گرو همگام شدن با مسیر شهدا و رزمندگان بوده و برای تعالی هرچه بیشتر کشور، بیان دستاوردهای دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

فروپاشی استکبار جهانی نتایج حماسه آفرینی ملت ایران در دفاع مقدس است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فروپاشی دیواره های استکبار جهانی نتایج حماسه آفرینی زنان و مردان غیور و دلاوری است که در طول هشت سال دفاع مقدس حماسه آفرینی کردند.

بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین از نمایشگاه دستاوردهای علمی بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به همراه جمعی از مسئولین استانی، از نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی استان ایلام بازدید کرد.

احساس تنهایی؛ اختلالی که درمان پذیر است

شیوع احساس تنهایی در دوره نوجوانی به اوج خود می رسد ، بین سن جوانی و میان سالی با افت مواجه می شود و در سن پیری نیز ممکن است افزایش یابد

اجلاسیه شهدای طلاب و روحانیون در ایلام برگزار شد

اجلاسیه شهدای طلاب و روحانیون استان ایلام با حضور آیت الله "اختری" رئیس شورای مجمع جهانی اهل بیت و رئیس کمیته فلسطین نهاد ریاست جمهوری و جمعی از مسئولین برگزار شد.

ایمنی مواد غذایی از اولویت های بهداشت عمومی است

کارشناس مسئول بهداشت و ایمنی دانشگاه تهران گفت: ایمنی مواد غذایی یکی از اولویت های اصلی بهداشت عمومی و غذای ناایمن یکی از تهدیدات جدی سلامت جهانی بوده که می تواند زمینه ساز مشکلات فراوانی برای نوزادان، کودکان ، سالمندان و زنان باردار باشد.

به اشتباه کودکان در آموزش مجازی نخندیم

عده ای با هدف تجمیع فالوور، عده ای برای خلق لحظاتی شاد و عده ای نیز با هدف درآمدزایی مجازی در فضای شبکه های اجتماعی، از اشتباه دانش آموزان برای منفعت طلبی خود بهره مند می شوند.

لزوم توجه خانواده ها به رشد اجتماعی کودکان

در عصر امروز با توجه به پیچیدگی جوامع و بروز نابهنجاري هاي روانی و رفتاري در بین کودکان و نوجوانان، لزوم پرداختن به فرایند اجتمـاعی شـدن آن هـا و مطـرح کـردن راهبردهاي صحیح براي تقویت و شکوفایی این پدیده بیش از پیش احساس مـی شـود