ایلام

آغاز فاز سوم کارآزمایی واکسن نورا در کشور

فاز سوم کارآزمایی واکسن نورا صبح امروز با حضور وزیر بهداشت، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان در دانشگاه بقیه اله اغاز و سردار سلامی فرمانده سپاه آغاز شد.

بررسی تاثیر بازی بر یادگیری کودکان

روانشناسان معتقدند، بازی کودکان با اسباب بازی ها و سرگرمیهای خلاقه در بروز افزایش خلاقیت آنان تاثیر مستقیم و مفیدی دارد.

استمرار طرح شهید سلیمانی در دستور کار ستاد کرونای ایلام

معاون سیاسی امنیتی استانداری گفت: برای پیشگیری از سویه جدید اومیکرون اجرای طرح شهید سلیمانی ضرورت داشته و با توجه به تجربیات موفق این طرح در کاهش مرگ و میر و ابتلا به بیماری کرونا ، استمرار این طرح در دستور کار ستاد قرار گرفته است.

روند واکسیناسیون در استان ایلام مساعد است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۸۸درصد جمعیت بالای ۱۲سال استان دوز اول واکسن و حدود ۷۶درصد این جمعیت نیز دوز دوم را تزریق کرده اند.

بررسی اضطراب امتحان در دانش آموزان و دانشجویان

به ‏طور معمول اغلب دانشجویان قابلیت‏ها و توانایی‏های مناسبی از نظر تخصصی دارند، اما به‏علت اضطراب شدید امتحان ممکن است نتوانند از توانایی‏های خود به خوبی استفاده نمایند و این امر می‏تواند بر عملکرد و موفقیت تحصیلی دانشجویان اثر نامطلوبی داشته باشد

تصویب افزایش ۲۰ درصدی سهمیه پذیرش رشته های پزشکی

شورای عالی انقلاب فرهنگی از افزایش سهیمه پذیرش رشته های پزشکی برای چهار سال آینده خبر داد.

آغاز پویش "قهرمان من" در مدارس راهیان کوثر ایلام

مسئول موسسه فرهنگی و آموزشی راهیان کوثر استان ایلام اظهار کرد: پویش فرهنگی "قهرمان من" با هدف حفظ یاد و خاطره «سردار شهید حاج قاسم سلیمانی» در ایلام برگزار می شود.

حماسه نهم دی نشانه بصیرت و ولایتمداری مردم در مقابل فتنه گران بود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار کرد: بصیرت چراغ راه امت است و باید در همه حال نگاه ما به ولایت باشد تا فتنه گران نتوانند با مشکلاتی که دشمن ایجاد کرده مسیر ما را از ولایت جدا کنند.

پیام مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام بمناسبت حماسه نهم دی:

حضور عمار گونه مردم در حماسه نهم دیماه راه فتنه گران را به بیراهه کشاند

در فتنه سال ۸۸ فتنه گران اصل نظام را نشانه گرفتند و در ظهر عاشورا حرمت ارباب حسین(ع) را شکستند، اما آتش فتنه آنان با درایت، تدبر و مدیریت رهبر معظم انقلاب و حضور عمارگونه مردم به خاموشی انجامید.

رزمایش مشترک شرکت های تابعه وزارت نفت در ایلام

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از برگزاری رزمای مشترک شرکت های تابعه وزارت نفت در ایلام خبر داد .