آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقی

افزایش پایداری سلول های خورشیدی پلیمری توسط پژوهشگران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

افزایش پایداری سلول های خورشیدی پلیمری به صورت قابل ملاحظه با استفاده از نانوساختارهای از پیش تهیه شده از جمله طرح های پژوهشی تیم تحقیقاتی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان است که توانسته اند این طرح را عملیاتی کنند.

برگزاری استارت آپ ویکند بین المللی صنعت برق در تبریز

شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز اولین رویداد استارت آپ ویکند بین المللی صنعت برق را در سوم اردیبهشت ماه سال ۹۹درتبریز برگزار می کند.

مدل‌های توسعه همکاری ایران با کشورهای خارجی در زمینه نوآوری

معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن تشریح مدل‌های توسعه همکاری ایران با کشورهای خارجی در زمینه نوآوری گفت: ما از مدل‌های دیگری هم که پیشنهاد داده شود استقبال می‌کنیم.

تولید ۱۰ عنوان نمایش عروسکی در آذربایجان‌شرقی

در سال جاری ۱۰ عنوان نمایش عروسکی توسط کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی تولید شده است

مشارکت ۱۴۵ هزار نفر رای اولی استان آذربایجان شرقی در انتخابات مجلس

در انتخابات دوم اسفند ماه در استان آذربایجان شرقی ۱۴۵ هزار و ۲۹۴ رای اولی برای نخستین بار در انتخاب آینده کشور خود مشارکت می‌کنند.

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان بسیج علمی و پژوهشی با محیط زیست آذربایجان شرقی

در راستای همکاری های مشترک،تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری و اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی امضا شد.

رقابت مهندسان در «مسابقات نوآوری های صنعتی » تمدید شد

رقابت مهندسان در «مسابقات نوآوری های صنعتی» که قرار بود در تاریخ دهم اسفندماه برگزار شود به علت درخواست افراد و شرکت کنندگان تا اول مرداد ماه ۹۹ تمدید شد.

افتتاح پروژه گلخانه تحقیقاتی و آموزشی دانشگاه مراغه

پروژه گلخانه تحقیقاتی و آموزشی دانشگاه مراغه در راستـای توسعه فضای های آموزشی و کمک آموزشی این دانشگاه با حضور مدیرکل نظارت بر طرهای عمــرانی وزارت علوم،نماینده شهرستان مراغه در مجلس شــورای اسلامــی ، معاون استاندار و فرماندار شهرستان و مسئولان شهری افتتاح و به بهره برداری رسید.

دیدار ۳هزارنفری مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب

همزمان با سالروز قیام و خروش مردم تبریز بر علیه حکومت سستمشاهی فردا هزاران نفر از مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری تجدید بیعت می کنند

استقرار ۳هزار شعبه اخذ رای در آذربایجان شرقی

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی با اشاره به استقرار ۳هزار شعبه اخذ رای ، از تحویل دستگاه‌های الکترونیکی احراز هویت رأی‌دهندگان به حوزه‌های انتخابیه خبر داد.