چهارمحال و بختیاری

امتحانات پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار می شود

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: امتحانات پایه نهم و دوازدهم در چهارمحال و بختیاری بصورت حضوری برگزار می شود.

مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان لردگان آماده پذیرش تیم های فناور است

رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری از آمادگی مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان لردگان برای پذیرش تیم های فناور خبر داد.

شناسایی و تعقیب قضایی عوامل اصلی گروه سازمان یافته تقلب در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان از شناسایی و تعقیب قضایی عوامل اصلی گروه سازمان یافته تقلب در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ خبر داد.

بهترین زمان مصرف کود سه بیست؛ بهار و تابستان است

بهترین زمان مصرف کود سه بیست بهار و تابستان است، چرا که زمان گلدهی گیاهان است.

خاستگاه موفقیت و توسعه همه ارگانها و سازمانها آموزش و پرورش است

مدیرکل آموزش و پرورش در دیدار با فرمانده انتظامی استان که به مناسبت فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم برگزار شد خاستگاه موفقیت و توسعه همه ارگانها و سازمان‌ها را آموزش و پرورش دانست.

چگونه در ماه مبارک رمضان تغذیه صحیح داشته باشیم؟

کارشناس تغذیه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: در ماه مبارک رمضان سعی شود فرد روزه دار از تغذیه سالم استفاده کند که سیستم ایمنی بدن ضعیف نشود.

برگزاری دوره‌ی آموزشی ویژه ارزیابان کشوری برنامه سنجش صلاحیت و توسعه شایستگی

دوره ی آموزشی ارزیابان برنامه سنجش صلاحیت و توسعه شایستگی نیروی انسانی دوره‌ی ابتدایی با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از معاونین آموزش ابتدایی، روسای ادارات تکنولوژی و گروههای آموزشی و ارزیابان کشوری توسط دبیرخانه این برنامه و از طریق وبینار برگزار گردید.

جود خلا ها در مدیریت شهری مربوط به عدم آموزش شوراهای اسلامی است

رئیس شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: بسیاری از مشکلات و وجود خلا ها در مدیریت شهری مربوط به عدم آموزش شوراهای اسلامی می باشد.

معیشت پایدار در گرو حفاظت و احیاء تنوع زیستی است

مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری دارای تنوع زیستی غنی گیاهی و جانوری است که لازمه پایدار ماندنف حفاظت و احیاء آن است.

نمادهای هوشیاری پلیس باید به جامعه آموزش داده شود/ارائه خدمات مشاوره رایگان با شماره تلفن ۰۹۶۵۸۰

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: با راه اندازی سامانه پلیس، مردم می توانند از طریق این سامانه یا شماره تلفن ۰۹۶۵۸۰ بصورت غیر حضوری از خدمات مشاورین ما بهره مند شوند.