چهارمحال و بختیاری

برنامه‌های درسی شنبه۳۰ فروردین شبکه‌های آموزش و چهار

جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز شنبه۳۰ فروردین ماه ۹۹ از طریق شبکه‌های آموزش و چهار اعلام شد.

رئیس دانشگاه شهرکرد:

اولین مورد پلاسما درمانی برای بیماران کرونایي در شهرکرد انجام شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی چهارمحال و بختیاری از انجام اولين مورد پلاسما درماني بيماران مبتلا به کرونا در مرکز آموزشي و درماني هاجر شهرکرد خبر داد.

آغاز آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری

رئیس جهاددانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری از آغاز آموزش‌های مجازی در رشته‌های مختلف توسط این نهاد خبر داد.

سپاه در کنار نیروهای بهداشتی و درمانی در امر مبارزه با کوويد ۱۹ نقش دلگرم کننده و امید بخشی دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: نقش برجسته سپاه در کنار پرسنل بهداشت و درمان در امر مبارزه و مقابله با کرونا ویروس دلگرم‌کننده و نویدبخش بود.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری:

بسیجیان با شتاب بیشتری در رزمایش کمک مومنانه وارد عمل شوند/ گروه های جهادی باید شناسه دار باشند

علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: رزمایش کمک مومنانه دومین دستور العمل بسیج در راستای مبارزه با کرونا است و باید با شتاب بیشتری وارد این رزمایش بشوند.

با هدف تسریع شناسايي مبتلايان و جلوگيري از پخش ويروس؛

آزمایشات تشخیص کرونا بصورت سرپایی هم اکنون در چهارمحال و بختیاری در حال انجام است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاري گفت: از ۳ ، ۴ روز گذشته تعداد زيادي نمونه گيري سرپايي با هدف شناسايي افراد آلوده به ويروس کرونا و آغاز درمان بيماران و رعايت قرنطينگي اطرافيان آنها و جلوگيري از پخش ويروس و حفظ آمادگي براي عادي سازي فرايند زندگي افراد در حال انجام است.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری:

۵۹ دندان‌پزشک در ۸۶ واحد دندانپزشکی در چهارمحال و بختیاری فعالیت دارند

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ضمن تبريک روز دندانپزشک (۲۳ فروردين ) گفت: در راستاي اجراي برنامه هشتم طرح تحول سلامت در حال حاضر ۵۹ نفر دندان‌پزشك در ۸۶ واحد دندان پزشكي در مراكز خدمات جامع سلامت شهري و روستايي تابعه حوزه معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي استان چهارمحال و بختياري مشغول به كار هستند.

برای دوری از اضطراب و فشار دورانه قرنطینه به دنیای کتاب پناه ببريم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی چهارمحال و بختیاری يکي از راه‌هاي کاهش استرس در ايام قرنطينه را کتاب و کتابخواني عنوان كرد.

دانش‌بنیان‌ها با توانی بیشتر برای تصاحب بازارهای جهانی به میدان آمدند

گام‌هایی قدرتمند برداشته شد، در سالی که گذشت تا دانش بنیان‌ها قدرتمندتر از گذشته بازار خود را توسعه دهند. حال که شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها به طور چشمگیری توان خود را در توسعه فناوری‌های پیشرفته به کار بسته‌اند، زمان ورود به بازار جهانی و فرصت تصاحب این بازارها نیز رسیده است‌.

در چهارمحال و بختياري/

۳۷ درصد تخت‌های بیمارستانی پیش‌بینی شده براي بيماري کرونا اشغال است

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم‌اینک ضریب اشغال تخت‌های بیمارستانی در چهارمحال و بختياري ۳۷ درصد است که نشان‌دهنده ظرفيت تخت‌ها در استان براي مقابله با کرونا است.