چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان صمت چهارمحال و بختیاری:

تولید روزانه ۲۵ هزار ماسک پارچه‌ای و تک لایه

رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت چهارمحال و بختیاری گفت : روزانه ۲۵ هزار ماسک پارچه‌ای و تک لایه در چهارمحال وبختیاری تولید و روانه بازار مصرف می‌شود.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری:

ثبت بیشترین آمار ابتلا به کرونا در شهرستان‌های شهرکرد، لردگان و بروجن

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: سه شهرستان شهرکرد، لردگان و بروجن به ترتيب بيشترين موارد ابتلا به کوويد۱۹ را به خود اختصاص دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

چهارمحال و بختیاری رتبه اول غربالگری کرونا را به خود اختصاص داد

دکتر مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاري از کسب رتبه اول اين دانشگاه در ميزان غربالگري بيماري کوويد ۱۹ جمعيت تحت پوشش خبر داد.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛

سپاه تمام قد در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاده است/۸۰۰ گروه جهادی در حال پاکسازی معابر

سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت: لباس سپاه در مقابله با دشمن رنگ خون می گیرد و گاهی در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی باید لباسمان خاکی شود و امروز نیز در میدان مقابله با بیماری و جنگ بیولوژیک، لباسمان بوی الکل و مواد ضدعفونی می دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

ابتلای ۱۲۶ نفر به کرونا در چهارمحال و بختیاری

مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: با مثبت اعلام شدن آزمایشات ۴ بیمار مشکوک دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته ، کل موارد مبتلا از آغاز بيماري که نتايج آزمايش آن‌ها مثبت اعلام شده ۱۲۶ نفر بوده است.

مسئول ستادمردمی سنگر سلامت چهارمحال و بختیاری:

تولید و توزیع مردمی ۸۱ هزار ماسک در استان چهارمحال و بختیاری

حجت‌الاسلام علی پور حسینی مسئول ستادمردمی سنگر سلامت چهارمحال و بختیاری از تولید و توزیع هشتاد و یک هزار ماسک در این استان خبر داد و گفت: ۲۳ کارگاه تولید ماسک زیرمجموعه‌ی این ستاد در استان فعال هستند.

راه‌اندازي خط توليد ماسكِ ۳ لايه در شهرك صنعتي شهركرد

مدیر عامل شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: يك خط توليد ماسكِ ۳ لايه‌ي بهداشتي در شهرك صنعتي شهركرد با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار چهارمحال و بختياري به بهره‌برداري رسيد.

تعداد مبتلایان به کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۱۴ نفر رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاري گفت: با مثبت اعلام شدن آزمايشات ۶ بيمار مشکوک ديگر طي ۲۴ ساعت گذشته، کل موارد مبتلا از آغاز بيماري که نتايج آزمايش آن‌ها مثبت اعلام شده به ۱۱۴ نفر رسيد.

رئیس علوم پزشکی شهرکرد:

قطع زنجیره انتقال کووید ۱۹ نیازمند خودداری هم استانيان از خروج غير ضروري از منزل است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: قطع زنجيره انتقال کوويد ۱۹ نيازمند احساس مسئوليت همگاني، همراهي و همکاري مردم و خودداري هم استانيان از خروج غير ضروري از منزل و مسافرت خارج از استاني مي باشد.

جهاد در جبهه سلامت/تولید خودجوش ماسک توسط بسیج دانشجویی

با همکاری بسیج دانشجویی ماسک هایی تولید و به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد.