چهارمحال و بختیاری

رئیس دانشگاه شهرکرد:

کار در انجمن‌های علمی و فعالیت‌های دانشجویی بهترین راه برای برقراری تعامل با اساتید داخل و خارج از دانشگاه است

رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: کار در انجمن‌های علمی و فعالیت‌های دانشجویی بهترین راه جهت برقراری تعامل با اساتید داخل و خارج از دانشگاه و مشارکت در برنامه‌های علمی را زمینه‌ساز ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، تقویت بنیه علمی و اشتغال بعد از تحصیل است.

رئیس خانه نخبگان بسیج استان چهارمحال و بختیاری:

حمایت از ۲۰ هسته فناور در استان چهارمحال و بختیاری

رئیس خانه نخبگان بسیج استان چهارمحال و بختیاری گفت: ما تا کنون از ۲۰ هسته فناور توانسته ایم حمایت های لازم را انجام دهیم و طی دو سال اخیر مبلغی بین ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان در راستای حمایت از طرح ها کمک کرده ایم.

در کارگاه هاي امورکارآفريني ومرکزرشد و اقتصاد دانش بنيان وتوسعه سرمايه گذاري دانش بنيان مطرح شد:

شرکت­ هاي دانش‌بنيان موجب رونق تجاري ‌سازي ايده­ ها؛ طرح­ ها و توسعه کسب وکاردرحوزه علم و فناوري‌

مدير مرکز رشد واحدهاي فناور دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد گفت: ايجاد شرکت­ هاي دانش‌بنيان موجب رونق تجاري ‌سازي ايده­ ها، طرح­ ها و توسعه کسب وکاردرحوزه علم و فناوري‌ خواهد شد.

اهدای خون دانشجوييان دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد

جوانان فعال کانون دانشجويي هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به منظور نهادينه کردن کمک به همنوعان و باهدف بالابردن روحيه ايثار و از خود گذشتگي، در يک اقدام خدا پسندانه، با حضور در سازمان انتقال خون استان به افراد نيازمند خون اهدا کردند.

نماينده ولي فقيه در استان چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد:

دانشگاه ها در ترازنظام جمهوری اسلامی ایران باشند

نماينده ولي فقيه در استان چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد گفت: ما مي خواهيم يک دانشگاه در تراز نظام جمهوري اسلامي شکل بدهيم و اين مهم وظيفه من و شماست که اين کار مهم فرهنگي را انجام دهيم؛ در تمام کارهاي دانشگاه يک نگاه واحد را حاکم کنيم و آن نگاه، نگاه معنويت است؛ نگاه معنا بخشي به عروج، معنويتي که ميگويم نه اين که فقط نماز شب بخوانيم بلکه معنا بخشي به عروج است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

مقام معظم رهبری تمام قد ایستاده و از مسئله تولید، علم و فناوری حمایت می کند

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: مقام معظم رهبری تمام قد ایستاده و از مسئله تولید، علم و فناوری حمایت می کند و جوانان و مسئولین ما در این زمینه نباید از هیچ تلاشی دریغ کنند.

جانشین فرمانده سپاه حرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری:

رشد علم و فناوری زمینه ساز توسعه کشور

جانشین فرمانده سپاه حرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: با رشد علم و فناوری قطعا" می توان جایگاه کشور را به یک جایگاه خوب در جهان رساند.

رئیس بسیج علمی- پژوهشی چهارمحال و بختیاری:

تقویت پایه علم و تاسیس پایگاه های علمی راهی برای مقابله با تحریم ها

رئیس بسیج علمی- پژوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: تقویت پایه علمی و تاسیس پایگاه های علمی از جمله محورهای سازمان علمی و پژوهشی به شما می رود که با تاسیس آن ها می توانیم به هدف خود که همان مقابله با تحریم است برسیم.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری:

اگر امروز از نخبگان پشتیبانی نشود به تولید انبوه نمی رسیم/مخترعین و مبتکرین توانسته اند تهدید و تحریم ها را به فرصت تبدیل کنند

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: شما مخترعین و مبتکرین جمعی هستید که به عنوان مخترعین علمی خدمت بزرگی به کشورتان می کنید و به این باور رسیده اید که کشور از همان ابتدا دچار تحریم و تهدید بوده است و شما توانسته اید آن ها را به فرصت تبدیل کنید.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری:

آموزش فضیلت های روانشناختی، اولویت اصلی در کاهش آسیبهای روانی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت :آموزش فضیلت های روانشناختی و توانمند سازی روانی اجتماعی به عنوان یکی ازاولویت های اصـلی آموزش و پرورش در کاهش آسیبهای روانی – اجتماعی است .