چهارمحال و بختیاری

رونق بورس تهدید است یا فرصت؟

نقدینگی سرگردان جامعه که بعضاً آن را به عنوان هیولای نقدینگی تعبیر می‌کنند چند وقتی است بازار سرمایه را نشانه گرفته است.

رئیس آموزشکده فنی دختران شهرکرد:

رسالت اصلی دانشگاه فنی و حرفه ای، تربیت نیروی کارآفرین است

رئیس آموزشکده فنی دختران شهرکرد رسالت اصلی دانشگاه فنی و حرفه‌ای را تربیت نیروی کارآفرین دانست و گفت: در همین راستا آموزشکده فنی دختران شهرکرد در سال ۱۳۷۵ با چهار رشته گرافیک، طراحی و دوخت، حسابداری و کودکیاری و حدود ۱۰۰ نفر دانشجو شروع به کار کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه شهرکرد خبر داد

میزبانی دانشگاه شهرکرد در جشنواره فرهنگی، هنری، ادبی دانشگاهیان

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه شهرکرد گفت: جشنواره فرهنگی-ادبی-هنری دانشگاهیان سراسر کشور با محوریت کرونا توسط معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری با همکاری پنج دانشگاه کشور ازجمله دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری:

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بیشترین رسالت را در عمق‌بخشی به فرهنگ دارد

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در دیدار با اعضا ستاد برگزاری دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی اظهار داشت: کتاب ازجمله مقوله‌های فرهنگ‌ساز است لذا نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بیشترین رسالت را در عمق‌بخشی به فرهنگ دارد.

وقتی ناهنجاری‌ها در فضای مجازی اپیدمی می‌شود/ تیشه مردان زنانه‌پوش اینستاگرامی، بر ریشه خانواده‌ها

امروزه نه‌تنها دختران لباس پسران را به تن می‌کنند و شناسایی دختر از پسر مقدور نیست، بلکه اخیرا در فضای مجازی شاهد بروز پدیده‌ای نوظهور هستیم و برخی از پسران با پوشیدن لباس زنانه و فقط و فقط برای افزایش فالوور و بهره‌برداری‌های اقتصادی هویت جنسی خود را به فراموشی سپرده‌اند.

سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری خبر داد

اجرای زودهنگام طرح غربالگری تنبلی چشم

سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح غربالگری تنبلی چشم که همه ساله از آبان ماه اجرا می شد امسال به دلیل شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا از نیمه تیرماه آغاز می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری خبر داد

اعلام آمادگی فنی و حرفه‌ای استان برای تعامل با کتابخانه های عمومی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری ضمن بیان نقش و اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت: آماده تعامل همه جانبه با کتابخانه های عمومی هستیم.

برگزاری ویژه‌برنامه نقش دانشگاه شهرکرد در دفاع مقدس

ویژه‌برنامه نقش دانشگاه شهرکرد در دفاع مقدس برگزار شد.

نماینده مردم لردگان در مجلس:

جبران کسری بودجه با جلوگیری از فرار مالیاتی

نماینده مردم لردگان در مجلس ، اصلاح سیاست‌های مالیاتی را یکی از راه‌های جبران کسری بودجه دانست و گفت: درصورت جلوگیری از فرار مالیاتی علاوه‌بر کسب درآمد برای کشور، می‌توان فشار را از دوش اقشار کم درآمد جامعه، تولیدکنندگان و کارآفرینان برداشت.

نماینده مردم شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی ؛

شبکه های بازرگانی در چهارمحال و بختیاری باید تقویت شود

احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت بازرگانی را در استان چهارمحال و بختیاری باید ارتقاء و زنجیره ارزش را در این استان باید شکل داد.