چهارمحال و بختیاری

طرح توانمند سازی زنان و دختران عشایر در چهارمحال و بختیاری اجرا شد

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: طرح توانمند سازی زنان و دختران عشایر که زیر نظر دفتر دفتر ریاست جمهوری است در چند شهرستان از استان چهارمحال و بختیاری اجرا شده است.

مسئولیت پذیری را به کودکان خود آموزش دهید

مسئولیت پذیری یک امر بسیار مهمی در زندگی به شمار می رود که پدران و مادران باید به ان ها این مسئولیت پذیری را آموزش دهند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری؛

آموزش سواد رسانه ای به افراد جامعه ضرورت دارد

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: آموزش سواد رسانه ای به افراد جامعه ضرورت دارد و همه باید آن را فراگیرند.

مدیر کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری؛

خطر ابتلا به کرونا در مراکز بهزیستی بسیار زیاد است / واکسناسیون آنفولانزا در مراکز بهزیستی چهارمحال و بختیاری انجام شد

مدیر کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: واکسناسیون آنفولانزا با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در تمامی مراکز شبانه روزی بهزیستی چهارمحال و بختیاری انجام شد.

کارشناس مسائل سیاسی؛

FATF ربطی به بلوکه شدن پول ایران ندارد / نظام تحریم ها در واقع نظام ارزشی است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: پول هایی که در زمان رژیم پهلوی به امریکا برای خرید هواپیما داده بودند به ما پس ندادند و انفجار ساختمان تفنگ داران آمریکایی را بهانه قرار دادند در صورتی که آن انفجار ربطی به ایران نداشت و کار گروه های مسیحی بود.

رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری؛

انتخاب ۱۰ طرح برتر در جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری گفت: از ۴۵ طرح رسیده شده به دبیرخانه جشنواره جهادگران علم و فناوری ۲۵ طرح مورد داوری و نهایت ۱۰ طرح برگزیده این جشنواره شد.

اینجا اینترنت خط نمی دهد/ تمام دنیای شاد دهستان مشایخ زیر درخت بلوط

دهستان مشایخ یکی از دهستان های این استان است که از داشتن اینترنت محروم است و دانش آموزان این روستا به خاطر عقب نماندن از کلاس های درس مجبورند هر روز عصر به زیر این درخت جمع شوند.

در چهارمحال و بختیاری؛

دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فن آوری برگزار می شود

معاون علمی و پژوهشی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فن آوری استان چهارمحال و بختیاری دوم آذرماه سال جاری برگزار می شود.

پایان طرح آمران سلامت درشهرستان شهرکرد

طرح آمران سلامت به پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ۸ نقطه از شهرستان شهرکرد برگزار شد.

آلزایمر بیماری مرموزی که فراموشی می آورد

آلزایمر بیماری است که طبق تخمین‌های جهانی در هر سه ثانیه یک نفر در جهان به این بیماری مبتلا می‌شود و آمار مبتلایان تا سال ۲۰۳۰ میلادی به عدد بسیار نگران کننده ۶۵ میلیون نفر در جهان افزایش می‌یابد.