چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری:

مورد قطعی از کرونا ویروس در چهارمحال و بختیاری گزارش نشده است / آماری از مراجعه کنندگان در دسترس نیست

رئیس مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری گفت: تا کنون مورد قطعی از کرونا ویروس در استان چهارمحال و بختياري گزارش نشده است و در صورت اعلام مورد قطعي، خبر و اطلاعات تکميلي آن از طريق دانشگاه علوم پزشكي به اطلاع مردم رسانده مي شود.

منطقی با کرونا ویروس برخورد کنیم /اضطراب و نگرانی تسهیل کننده ورود بیماری به بدن

متخصص بیماری های عفونی گفت: آمدن کرونا به ایران غیر قابل انتظار نبود و خیلی از کشورهای اطراف ما هم این بیماری را دارند که در این شرایط باید با منطق و مدیریت علمی برخورد کنیم.

استعمال قلیان راهی برای انتقال کرونا ویروس ۲۰۱۹

رئیس مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، استعمال قليان را راهي براي انتقال کرونا ويروس ۲۰۱۹ برشمرد.

تغذیه سالم خطر ابتلا به بیماری کرونا را کاهش می دهد

رئیس گروه تغذیه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هر چه بتوانیم سيستم ايمني بدن را با تغذيه مناسب تقويت کنيم کمتر در معرض خطر ابتلا به بيماري‌ها مثل کرونا قرار مي‌گيريم.

استاندار چهارمحال و بختیاری طی پیامی اعلام کرد

تعطیلی کلیه مدارس و دانشگاه‌های چهارمحال و بختیاری تا پایان هفته

استاندار و رئیس شورای سلامت چهارمحال و بختیاری با انتشار پیامی کلیه مدارس و دانشگاه‌های استان را تعطیل اعلام کرد.

دعوت مردم به حفظ آرامش، مردم نگران کروناویروس نباشند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاري از مردم خواست با حفظ آرامش و رعايت نکات بهداشتي به دور از هر گونه تشويش و نگراني به مديريت بحران کرونا در سطح ملي و پيشگيري از آن در استان کمک نمايند.

آموزش بزرگ‌ترین رکن مقابله با بیماری کرونا

مدیرگروه پیشگیری و مبارزه با بیماري‌هاي مرکز بهداشت چهارمحال و بختياري با بيان اينکه آموزش بزرگ‌ترين رکن در مقابله با بيماري کرونا است، گفت: براي ارائه آموزش بايد از همه پتانسيل‌هاي موجود استفاده شود و مشابه کمپين فشار خون در همه شهرها بايد پايگاه‌هاي مقابله با كرونا تشكيل شود.

ویروس وحشتناکی که به جان کودکان می‌افتد!

فلج اطفال ، غولی که با واکسناسیون از پا درآمد

فلج اطفال غول خاموشی که به جان کودکان می‌افتد و نوشکفته‌ها را از طعم شیرین کودکی و قدرت حرکت محروم می‌سازد، بیماری که درمان ندارد و تنها راه نجات از آن پیشگیری با واکسن است.

رقابت ۷۳ نامزد انتخاباتی در چهارمحال و بختیاری

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: ۷۳ نامزد انتخاباتی در چهار حوزه شهرکرد، بن و سامان، لردگان و خانمیرزا، بروجن و اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار با هم به رقابت می‌پردازند.

آئین کلنگ زنی مدرسه خیری زنده یاد دکتر افسانه سقایی در شهرکرد

آیین کلنگ زنی و شروع به ساخت یک باب فضای آموزشی۱۲ کلاسه در شهرکرد برگزار گردید.