چهارمحال و بختیاری

اقدامات علمی و تخصصی در جهت شناسایی، درمان و پیشگیری از اشاعه بیماری ایدز شروع شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: با هماهنگی و تماس با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و مسئولین استانی اقدامات علمی و تخصصی در جهت شناسایی، درمان و پیشگیری از اشاعه بیماری شروع شد و کما کان ادامه دارد.

مرگ و میر ناشی از بیماری هاری در کشور کمتر از ۱۰ مورد است

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تعداد موارد بروز بيماري هاري در انسان و مرگ ناشي از آن در کشور ساليانه کمتر از ۱۰ مورد بوده است.

سکته قلبی شایع ترین بیماری در چند سال اخیر/عوامل محیطی عامل اصلی سکته های قلبی

تغییر سبک زندگی ماشینی، افزایش استرس های روزمره، مصرف سیگار و رژیم غذایی نامناسب و کم تحرکی از جمله مهم ترین فاکتور های ایجاد این بیماری است.

فارغ التحصیلی اولین گروه دانشجویان دکترای فیزیولوژِی گیاهی دانشگاه شهرکرد

اولین گروه دانشجویان دوره فیزیولوژی گیاهی دانشکده علوم پایه دانشگاه شهرکرد با دفاع از رساله دکتری خود فارغ التحصیل شدند.

شرکت های دانش بنیان پلی برای رسیدن به اهداف اقتصادی کشور

نقش این شرکت ها در ایجاد اشتغال و ارزآوری تا جایی پیشرفته که دولت ها تلاش دارند با ایجاد فضای کار به این شرکت ها بخشی از اهداف اقتصادی خود را از این طریق تحقق بخشند.

حل مشکلات نخبگان راه گشا بسیاری از مشکلات کشور است

رییس بنیاد ملی نخبگان استان چهارمحال و بختیاری گفت: فراهم کردن مسیر پیشرفت نخبگانی و حل مشکلات مادی و معنوی آنها، راه گشای بسیاری از مشکلات کشور می باشد.

بلاتکلیفی دانش آموختگان غیر پزشکی/سایه سنگین غول بیکاری بر سر افراد تحصیل کرده

متاسفانه این روزها شاهد بیکاران زیادی در سطح جامعه هستیم که اکثری آن ها تا مقطع دکتری پیش رفته اما تا کنون موفق به پیدا کردن یک کار در سطح جامعه نشده اند.

تناقض گویی در آمار پزشکان ایران /پزشکان ۴۰ درصد کمتر از آمار رسمی اعلام شده در کشور هستند / وزیر بهداشت: کمبود پزشک نداریم

صحبت‌های رسانه‌ای مدیران حوزه سلامت و ارايه امار ضد و نقیض از تعداد ‌پزشکان کشور، نشان داد هنوز هیچ امار مستند و قابل دفاعی از خانواده پزشکان در کشور وجود ندارد.

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری خبر داد ؛

کسب رتبه اول کشور در فرایند صدور ابلاغ توسط استان چهارمحال و بختیاری

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از کسب رتبه اول کشور در فرایند صدور ابلاغ توسط استان چهارمحال و بختیاری خبر داد .

معاون رایزن فرهنکی جمهوری عراق:

دانشگاه شهرکرد مقصد دانشجویان عراقی

معاون رایزن فرهنکی جمهوری عراق گفت: شش هزار دانشجوی عراقی در ایران تحصیل می کنند که مقصد اکثر این دانشجویان دانشگاه شهرکرد است.