چهارمحال و بختیاری

محمد نوروزی رتبه برتر کنکور سراسری:

ما نخبگان بدهکار کشور خویش هستیم/ در کشور خود میمانم و خدمت میکنم

رتبه برتر کنکور سراسری و مدال آور طلای دانشجویی علوم پزشکی و دانشجو پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: ما نخبگان بدهکار کشور هستیم و باید بتوانیم کشور را در شرایط سخت یاری کرده و با ایده و تفکرات خود راهی نو را باز کیم.

رونق تولید، نیازمند عزم ملی است/ضرورت ایجاد جاذبه فرهنگی بومی در نوشت افزار ایرانی

با توجه به اینكه كشورهای غربی با خلق شخصیت‌های كارتونی به دنبال ترویج فرهنگ غربی در سایر كشورها به ویژه ایران هستند، ضرورت دارد جهت مقابله با این شیوه اقدامات مناسب برای هدایت مردم به سمت نوشت افزارهای ایرانی اسلامی صورت گیرد.

جوانان بیشتر به دنبال علم و دانش باشند تا حاشیه

یکی از خبگان علمی گفت: جوانان جای اینکه به دنبال حاشیه بروند بیشتر به دنبال علم و دانش باشند.

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام:

فضای مجازی، نباید فضایی مُجاز برای فعالیت علیه کشور باشد/ تشکیل شبکه ملی اطلاعات تنها راه ساماندهی فضای مجازی است

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه استان چهارمحال و بختیاری گفت:فضای مجازی آسیب ها و تهدیدات متعددی در زمینه فردی خانوادگی اجتماعی سیاسی و فرهنگی به همراه دارد که اگر واقعا با برنامه به آن ورود کنیم تهدید را به فرصت تبدیل خواهیم کرد و حتی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری به صورت دشمن در این عرصه سیلی خواهیم زد.

کمبود پزشک متخصص در برخی شهرستان های چهارمحال و بختیاری بیداد می کند

استان چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰ شهرستان است که برخی از شهرستان های محروم آن از جمله کوهرنگ و اردل با نداشتن پزشک متخصص دردی به درهای آن افزوده می شود.

معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری:

خودکفایی صنعت و کشاورزی، با تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان/ پارک‌های علم و فناوری حامیان صاحبان ایده

معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان که در کشور و در مدت یکی دو دهه شرایط مطلوبی پیدا کرده و توسعه یافته‌اند، پژوهش‌های علمی و دانشگاهی را وارد صنعت و کشاورزی کردند و توانستند یکی از مشکلات اساسی حوزه صنعت، حوزه کشاورزی و سایر حوزه‌ها را حل کنند.

سند ۲۰۳۰ مخالف مبانی اعتقادی

سند ۲۰۳۰ هیچ گونه نقش موثری در جامعه نداشته و آثار مخربی به همراه دارد.

پایان‌نامه‌هایی که به خاطره‌ها پیوستند

به دنبال افزایش قیمت کاغذ پنجم تیر ۹۸ نامه‌ای از سوی معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور ارسال شد و به موجب آن اعلام شد دیگر نیازی به تحویل پایان‌نامه‌های کاغذی نیست و ارائه پایان‌نامه به‌صورت دیجیتال در دستورکار دانشگاه‌ها قرار گرفت.

هپاتیت B و C مهمترین عوامل ایجاد کننده سرطان کبد هستند

معاون فنی مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه، ۲۸ جولاي هر سال برابر با ششم مرداد ماه بعنوان روز جهاني هپاتيت نامگذاري شده است افزود: هپاتيت B و C مهمترين عوامل ايجاد کننده سرطان کبد هستند.

رونمایی از دو کتاب جدید در چهارمحال و بختیاری

از دو کتاب جدید در مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد رونمایی شد.