خراسان جنوبی

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (علیه‌السلام) عنوان کرد

دست برتری کشور در عرصه علم و فناوری به همت جوانان انقلابی

​مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (علیه‌السلام) گفت: با حضور دانشمندان، جوانان انقلابی امروز عرصه علم و فناوری دست برتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیا است.

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (ع)

​اقتصاد و اشتغال دانش‌بنیان از محورهای مهم در نقشه راه بسیج است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (ع) تحول در علوم اسلامی و انسانی را در استان و کشور ضعیف عنوان کردو گفت: اقتصاد و اشتغال دانش‌بنیان را از محورهای نقشه راه بسیج است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی عنوان کرد:

​شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان به‌صورت جدی حمایت می‌شوند

​مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در دیدار با مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (ع) گفت: حمایت از شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان از وظایف اصلی ما است و هم‌اکنون ۶ تعداد تعاونی‌ دانش‌بنیان در سطح استان با ایجاد ۱۲۰ فرصت شغلی فعالیت می‌کنند.

سرپرست دانشکده مهارت وکارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجندخبرداد

برگزاری اولین دوره «آشنایی با ضوابط و چگونگی راه اندازی شرکت های دانش بنیان »

رحیمی سرپرست دانشکده مهارت وکارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: اولین دوره «آشنایی با ضوابط و چگونگی راه اندازی شرکت های دانش بنیان »و «جایگاه و نقش جامعه دانشگاهی در شرکت ها وموسسات دانش بنیان » با حضور اساتید برجسته استانی به زودی برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی در گفتگوی اختصاصی با علم و فناوری

​به دنبال پرورش استعداد های بالقوه در بین جوانان هستیم / حمایت از نخبگان سرلوحه کار سپاه است / علم موتور محرک جامعه

​سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به اینکه حمایت از نخبگان وظیفه در هر موضوعی سرلوحه کار سپاه است،گفت: ایران می تواند به عنوان یک مرجع علمی در دنیا شناخته شود.

سرپرست جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی خواستار شد؛

​حمایت استان از راه‌اندازی مرکز پیشگیری و درمان سرطان پستان در خراسان جنوبی

​سرپرست جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی در دیدار با نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی استان از راه‌اندازی مرکز پیشگیری و درمان سرطان پستان در خراسان جنوبی حمایت می کند.

نخبه جهادی و مسئول گروه جهادی قائم آل محمد(عج) بیرجند

​فعالیت ۳۰ جهادگر دندان‌پزشک در ۵ روستای فردوس/ ماهی ۳ اردوی جهادی دندانپزشکی داریم

​آرشی نخبه علمی و مسئول گروه جهادی قائم آل محمد (عج) بیرجند گفت: به مناسبت برگزاری اجلاسیه ملی جهادگران در فردوس؛ ۳۰ جهادگر دندان‌پزشک و دستیاران دندان‌پزشک به مدت ۳ روز خدمات جهادی به ۷۰۰ نفر از اهالی ۵ روستای این شهرستان ارائه دادند.

مدیرعلمی سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالرضا (علیه‌السلام) خبر داد

​حضور ۲۲۰ دانش‌آموز در دهمین دوره طرح« یاوران ولایت » خراسان جنوبی

مدیرعلمی سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالرضا (علیه‌السلام) گفت: ۲۲۰ دانش‌آموز دختر و پسر از سراسر استان خراسان جنوبی در دهمین دوره طرح «یاوران ولایت» به مدت سه روز شرکت دارند.

رونمایی از کتاب "دوباره فردوس" روایت حضور جهادی رهبر معظم انقلاب در زلزله فردوس

کتاب "دوباره فردوس" روایت خاطرات و حضور جهادی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در زلزله فردوس با حضور معاون اول رئیس جمهور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، معاون دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، رئیس سازمان بسیج سازندگی و استاندار خراسان جنوبی در اجلاسیه ملی جهادگران رونمایی شد.

در هشتمین همایش ملی زمین‌ساخت و زمین‌شناسی ساختاری ایران در بیرجندصورت گرفت

​بررسی مخاطرات طبیعی و کانسارهای معدنی در پوسته زمین دردانشگاه بیرجند

​بررسی مخاطرات طبیعی مرتبط با زمین به‌ویژه زمین‌لرزه و ارتباط با توزیع مواد معدنی و کانسارهای معدنی در پوسته زمین از محورهای هشتمین همایش ملی زمین‌ساخت و زمین‌شناسی ساختاری ایران در دانشگاه بیرجند بود