خراسان شمالی

بازدید رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از شرکت دانش‌بنیان آراد لیان فرآور آریا

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی به همراه دادستان استان، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، فرماندار گرمه و رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی از شرکت آراد لیان فرآور آریا بازدید کرد.

کارگاه آموزشی توانمندسازی مدیران علمی شهرستانها، فرمانده های پایگاه های علمی و مدیران مراکز رشد خراسان شمالی با میزبانی معاونت علمی-پژوهشی سپاه استان برگزار گردید.

هدف اصلی کارگاه، آشنایی مدیران با فرآیند تبدیل علم به فناوری و تبدیل ایده به محصول جهت حمایت بهتر و اصولی تر از نوآوران و فناوران، توانمند سازی علمی مدیران و تسهیل ارائه خدمات به بسیجیان در حوزه فناوری می باشد.

افتتاح ۳ مرکز رشد شهرستانهای خراسان شمالی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

نخستین مرکز نوآوری شرق کشور، برای توانمند سازی بانوان در خراسان شمالی افتتاح شد

کارخانه آلومینای جاجرم و پرونده فساد مالی دیگر

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به خبر دستگیری یکی از مدیران میانی کارخانه آلومینای جاجرم به اتهام ارتکاب جرائم مالی، جزئیاتی از نحوه شکل گیری و بروز سوء جریان مالی در این کارخانه را تشریح کرد.

مقاومت در برابر داروهای آنتی میکروبیال یک تهدید بزرگ جهانی است

مقاومت در برابر داروهای آنتی بیوتیکی یعنی درمان نشدن بیماری های عفونی و باید آگاه باشیم که قربانی این حادثه، تمام رده های سنی در کل جهان خواهند بود.

زندگی پیرزن روستایی در خانه ای نیمه ویران:

اردوی جهادی برای ساخت خانه در نجف آباد

گل جان منصوری پیرزنی در روستای نجف آباد شهرستان بجنورد است که در اوج محرومیت در خانه ای نیمه ویران زندگی می کند. گل جان پیر زنی روستایی است که در یکی از خانه‌های این روستا در حالی زندگی می‌کند که سقف خانه‌اش فرو ریخته و در صورت آغاز بارندگی‌ها هر لحظه امکان فرو ریختن این خانه قدیمی وجود دارد. با پیگری خبرنگار ما و هم کاری کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی ، سازمان بسیج مهندسین عمران و گروه‌های جهادی فرهنگی یا فاطمه الزهرا سلام الله علیها شهرستان بجنورد برای ساخت یک باب منزل مسکونی و کمک به خانواده‌های کم برخوردار در روستا‌ی نجف آباد ، آستین‌ها را بالا زدند.

مشاور عالی فرمانده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی:

بسیج صرفا یک نیروی نظامی امنیتی نیست/ماموریت اصلی بسیج خدمت گزاری به مردم است

مشاور عالی فرمانده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی گفت: امروز بسیج صرفا یک نیروی نظامی امنیتی نیست و علاوه بر وظیفه ذاتی بسیج که ایجاد امنیت است در کنار آن ماموریت اصلی بسیج خدمت گزاری به مردم است.

گفتگو اختصاصی:

برگزاری نخستین همایش سراسری نماز در سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت: برای اولین بارهمایش نماز در سطح رده های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خراسان شمالی ابلاغ شده است.

۱۵۱ طرح به دبیرخانه جشنواره جهادگران علم و فناوری ارسال شد/ ۲۰ طرح فناورانه در استان به مرحله تجاری سازی رسیده است

هادی محمدزاده با بیان اینکه در اختتامیه هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری بجنورد از ۱۲ طرح برتر تقدیر به عمل آمد، گفت: ۱۵۱ طرح در دو بخش فردی و گروهی توسط دبیرخانه جشنواره دریافت شد که از این تعداد ۴۵ طرح گروهی و ۱۰۶طرح فردی بوده است.

اختتامیه هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری

صبح امروز اختتامیه هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری با مشارکت معاونین پژوهشی کلیه دانشگاه های استان و معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در محل سالن همایش ایثار برگزار شد.