سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستان

مشاور مرکز رشد زیست فناوری پژوهشگاه مهندسی ژنتیک و زیست فناوری:

طرح جامع مدیریت و راهبری استعدادهای درخشان جامعه دانشجویی در دانشگاه سیستان و بلوچستان

جذب، هدایت، توسعه دانش، مهارت آموزی های عمومی و حرفه ای گری مجموعه استعدادهای درخشان در عرصه دانشجویی شامل مراحل شناسایی، ارزیابی، تشخیص اولیه، تشکیل پرونده، ساختاردهی و اجرای برنامه امکان ورود به دانشگاه های نسل چهارم است.

عضو هیات علمی دانشگاه:

دانشگاهها برای ترغیب اساتید به آموزش کارآفرینی چه راهکارهایی دارند

یکی از سیاست‌های اصلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور، ورود به زمینه‌های مختف کارآفرینی است و این سیاست به بخش اعظم دانشگاه‌های کشور، تسری یافته است. یکی از ملزومات می تواند اجباری کردن درس مبانی کارآفرینی برای تمامی رشته‌ها و گروه های آموزشی باشد.

نماینده MOD ART پاریس:

قبل از جذب دانشجو در هر مقطعی باید بازاریابی کرد

نماینده MOD ART پاریس با حضور در مجتمع فن آوری و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان بدنبال آموزشهای عملی حوزه صنعت مد و پوشاک جهت ایجاد رقابت سالم و ارزیابی کیفی کالاهای ایرانی در سطح بین الملل است.

ساخت هواپیمای بدون سرنشین در دانشگاه سیستان ‌و بلوچستان

امیر گلستانه مخترع جوان زاهدانی در زمینه اختراع و ساخت هواپیمای بدون سرنشین با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گفت و گو کرد.

عضو هیات علمی دانشگاه

رشد کاریکاتوری دانشگاه و محققان/ وزارت علوم، مقاله و فناوری

در ایران ابتدا دانشجوی دکتری می گیرند، بعد برنامه ریزی می کنند که چگونه آنها را مشغول کنند که البته اکثریت هم بیکار می مانند. ولی در غرب استاد ابتدا پروژه می گیرد، سپس بر حسب نیاز برای پروژه اقدام به پذیرش دانشجوی دکتری همراه با حقوق و بیمه می کند.

توسط مخترع جوان طراحی شد:

تبدیل پمپ سانتریفوژ به مولد برق با رویکرد پدافند غیر عامل

طرح تبدیل پمپ سانتریفوژ به مولد برق با رویکرد پدافند غیر عامل در توان های خیلی پایین با حمایت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سیستان و بلوچستان توسط محمد شهرکی ساخته شد.

به مناسبت هفته معلم

معلم خط مقدم تعلیم و تربیت است

به مناسبت هفته معلم، مراسم تجلیل از مقام معلم در مهمانسرای دانشگاه توسط مجتمع آموزشی مدارس دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور ریاست این دانشگاه، کارکنان و معلمان این مجتمع برگزار گردید.

علم و فناوری گزارش می دهد

تفاهم نامه چهارجانبه جهت توانمندی سازی دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان

تفاهم نامه چهارجانبه فی مابین اداره کل آموزش و پرورش استان، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان و مدرسه کسب و کار دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور روئسای این مجموعه ها، رئیس بسیج دانشجویی استان، معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان، رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه سیستان و بلوچستان، و سایر مسئولان منعقد گردید.

منتور کارآفرینی تاکید کرد:

چگونه برای ایده فناورانه خود سرمایه گذار جذب کنیم؟

در صورتی که به دنبال سرمایه گذار برای ایده خود هستید، باید به وضوح توضیح دهید که چرا سرمایه گذار باید مسائل مالی کسب و کار طرح یا محصول شما را تأمین کند. در حالی که می تواند پول خود را در بانک یا جای دیگر سرمایه گذاری کند.

علم و فناوری گزارش می دهد

افتتاح کلینیک کارآفرینی و مشاوره کسب و کار دانشگاه جامع علمی کاربردی سیستان و بلوچستان با حضور دکتر امید+عکس

کلینیک کارآفرینی و مشاوره کسب و کار و ساختمان اداری جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی سیستان و بلوچستان با حضور دکتر امید رئیس دانشگاه جامع کشور، رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان، رئیس پارک علم و فناوری استان، مدیر کل فنی و حرفه ای و دکتر نورا معاون استاندار و جمعی از روئسای مراکز علمی کاربردی و... افتتاح گردید.