کردستان

افزایش ۱۴ رشته جدید مهارتی در سطح هنرستان های سطح استان ؛

آموزش های مهارتی راهکاری مناسب و موثر در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار

پیش از ظهر امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با رشید قربانی مدیرکل آموزش و پرورش این استان دیدار و در خصوص بررسی راهکارهای اجرایی گسترش سطح تعاملات و همکاری ها میان دو دستگاه گفتگو کردند .

انجمن هدرین گره گشای روانشناسان؛

انجمن روان شناسان درمان اعتیاد استان کردستان ( هدرین ) گامی مٶثر در ارائه خدمات روانشناختی به بیماران مبتلا به اعتیاد

بررسی اتحاد و همدلی میان روانشناسان و ارتقا سطح علمی و نقش آن در فرآیند درمان اعتیاد توسط رئیس هیات مدیره هدرین

حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی در نشست بسیج جامعه پزشکی ؛

شهید حججی برای همیشه در تاریخ جاودانه شد

سیامک واحدی به اتفاق هیئت همراه در نشست بسیج جامعه پزشکی شهرستان بیجار در تاریخ ۶ مهرماه به مناسبت هفته دفاع مقدس و امر به معروف و نهی از منکر برگزار گردید.

شعار توسعه در حد حرف باقی ماند ؛

دکتر فرشادان؛ آمار بیکاری کردستان بالاتر از میانگین کشوری

بیکاری در کردستان اکنون به معضلی جدی برای خانواده‌ها و جوانان تبدیل شده که روز به روز بر آمار آن افزوده می‌شود که در حقیقت شعار توسعه مسئولین در دولت عملا در حد حرف باقی مانده است.

گسترش تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور ؛

پتانسیل بالای اساتید پیام نور اولین قدم گسترش تحصیلات تکمیلی

دکتریعقوب احمدی : با توجه به ظرفیت‌های خوب این دانشگاه در زمینه اساتید، تمرکز ما در سال‌های اخیر و همچنین در آینده، بر گسترش تحصیلات تکمیلی در رشته‌هایی است که متناسب با نیاز منطقه باشد.

نشست تخصصی و کرسی آزاداندیشی حقوقدانان

برگزاری جلسه نشست بصیرتی روشنفکری انقلابی

برگزاری نشست تخصصی و کرسی آزاد اندیشی حقوقدانان توسط سازمان بسیج حقوقدانان استان در سالن آمفی تئاتر مجتمع شهید بهشتی استان به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس

کلیه معاملات علوم پزشکی اعم از خرید، فروش، اجاره، استجاره، پیمانکاری، اجرت و غیره باید حسب مورد از طریق مناقصه یا مزایده انجام شود؛

برگزاری کارگاه توجیهی امور معاملات در دانشگاه علوم پزشکی کردستان

در این دوره که در سالن ابن سینا روز سه شنبه ۴ مهرماه در دانشگاه برگزار شد معاون توسعه و مدیریت منابع، معاون دانشجویی و فرهنگی و رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی کردستان، مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستانهای استان کردستان، روسای مراکز درمانی حضور داشتند.