کرمان

در راستای توسعه علمی استان کروان صورت گرفت؛

تفاهم نامه سه جانبه در زیست بوم علم و فناوری به امضا رسید

تفاهم نامه سه جانبه ای بین دانشگاه شهید باهنر کرمان، شهرک صنعتی سدید و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان به امضا رسید.

حضور با شکوه مردم دیار کریمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر

مردم دیار کریمان به ویژه دهه هشتادی ها و نودی ها امروز با حضور با شکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان این انقلاب زدند و به آن ها نشان دادند که پای آرمان های این انقلاب می مانند.

آیین اختتامیه بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت بسیجیان استان کرمان به روایت تصویر

عصر امروز ۶ بهمن‌ماه آیین اختتامیه بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت بسیجیان استان کرمان در تالار برق شهر کرمان برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان؛

معلمان کار و فناوری بایدسفیران فناوری در مدارس باشند/ کانون های شکوفایی و خلاقیت سکوی پرتاب دانش آموزان به سمت فناوری است

رضا خواجه حسنی گفت: مربیان و معلمان و حوزه کار و فناوری اگر با ادبیات روز حوزه فناوری کشور و دنیا آشنا شوند می توانند دانش آموزان را به آن سمت هدایت کنند و بسیج آمادگی لازم را دارد تا با کمک پارک علم و فناوری این معلمان را به سمت حوزه فناوری هدایت کرده تا سفیران فناوری در مدارس استان شوند.

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان:

صادرات ۳۰ میلیون دلاری محصولات شرکت های دانش بنیان استان کرمان/ جمعیت دانش آموزی ظرفیت بالقوه فناوری و تولید دانش بومی است

دکتر فرشید کی نیا گفت: ازآنجایی‌که بیشترین جمعیت خلاق و بااستعداد استان در آموزش‌وپرورش است؛ لذا باید روی این جمعیت دانش‌آموزی که ظرفیت بالقوه آینده دانشجویی و فعالان حوزه فناوری هستند کارکرد تا درحوزه باروری خلاقیت و ایجاد زمینه برای تولید دانش بومی آماده شوند.

با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛

کتاب «بررسی نظام فکری و تربیتی حاج‌قاسم» رونمایی شد

همزمان با اجلاسیه سومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، از کتاب «بررسی نظام فکری و تربیتی حاج‌قاسم» با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده شهید سلیمانی، مسئولان کشوری و استانی رونمایی شد.

با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور؛

مجموعه آثار هنری «رفیق شهیدم» رونمایی شد

همزمان با سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از مجموعه آثار هنری «رفیق شهیدم» با حضور سردار سلیمانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین کشور در کرمان رونمایی شد.

یادداشت/

وقتی حاج قاسم پَر کشید

سخت بود شنیدنش که سردار قاسم سلیمانی پس از سال‌ها مجاهدت توسط بالگردهای دولت تروریست آمریکا آسمانی شد اول تصور کردیم مثل صدها خبر دروغی که هر روز امپراطوری رسانه‌ای تروریست در حال انتشار است؛ اما وقتی از قاب شبکه خبر تصاویر را دیدیم باورمان شد که دیگر مالک‌اشتر علی؛ سردار بزرگ سپاه اسلام پرکشید و به آرزوی دیرینه‌اش رسید.

بازدید معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه جیرفت؛

دانشگاه جیرفت در منطقه جنوب کرمان نیازمند توسعه بیشتر است

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه جیرفت بازدید و بر توسعه امکانات رفاهی در این دانشگاه تأکید کردند.

ویزیت رایگان پزشکان کرمانی همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

همزمان با سومین سالگرد سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، گروه جهادی جامعه پزشکی در قالب طرح شهید رهنمون در مناطق حاشیه ای شهر کرمان و ۹ شهرستان استان کرمان امروز و فردا خدمات پزشکی رایگان ارائه می دهند.