کرمان

مدیر کارخانه گروه صنعتی پلور سبز؛

واگنت ۸۰۰ لیتری حمل زغالسنگ در استان کرمان بومی سازی شد

کریمی نیک خبر داد: پروژه ساخت واگنت ۸۰۰ لیتری حمل زغالسنگ در فضای ۲۰۰۰ متر مربع سوله و توسط سه واحد مجزا شامل واحدهای قطعه سازی ، بدنه سازی و رنگ در کارخانه واگن سازی زرند توسط متخصصان جوان با تکیه بر دانش بنیانی ساخته می شود.

صبح امروز صورت گرفت:

بازدید اعضای قرارگاه جهادی «مدیریت دانش» از کارگاه پروژه تقاطع های غیر هم سطح شهر کرمان+ تصاویر

صبح امروز اعضای قرارگاه جهادی مدیریت دانش استان کرمان از کارگاه پروژه تقاطع های غیر هم سطح موسسه شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا بازدید کردند.

سرپرست گروه صنعتی بارز؛

افزایش ۳۰ تن ظرفیت تولید کارخانە بارز کرمان / هدفمان تمرکز بر تولید است درگیر حواشی نمی شویم/ سود خالص تولید به ۷۰۰ میلیارد تومان رسیده است

علی اکبر مشرفی ضمن تکذیب دستگیری خویش از سوی هر نهادی، از افزایش تولید ۳۰ تنی کارخانە بارز کرمان در روز تا پایان سال جاری خبر داد و از بد اخلاقی رسانه ایی در مورد خویش گلایه کرد.

توسط فناور برتر کرمانی صورت گرفت؛

تولیداولین کارتریج روغنی در کشور

شرکت دانش بنیان مانا در کرمان ، موفق به ساخت کارتریج‌های روغنی که از پرکاربردترین قطعات ماشین‌های معدنی است و کشور ایران وابستگی زیادی به واردات این محصول در عرصه های معدنی و اکتشافات خود دارد و ارزبری بالایی را به خود اختصاص داده ، شده است و اکنون در مرحله تولید انبوه خود قرار دارد.

مدیر عامل شرکت ریشه گستر کرمان عنوان کرد؛

اولین تولید کننده کود بر پایه قارچ میکروریزی هستیم

ابراهیم صداقتی گفت: کود زیستی ماکولند، نهال و نشاهای تیمارشده میکوریزی،بذرهای میکوریزی به میزان ۲ تن در ماه تولید می شود که بازار های صادراتی خوبی را نیز برای خود جذب ساخته است و در سال جاری به عنوان نمونه برتر در کشور معرفی شود .

عضوهیئت علمی گروه مهندسی برق؛

نخبه کرمانی عنوان پژوهشگری برتر را به خود اختصاص داد

حسام رهبری مقام که در آبان ماه سال جاری موفق به چاپ اولین کتاب در حوزه ترانسفورماتورهای هوشمند در ایران شده بود، پس از انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر استان، این جایزه را تقدیم به دانشجویان خود کرد.

مدیر عامل سیمان کرمان مطرح کرد؛

قطع ید وارداتی سیمان چاه نفت با تولیدات دانش بنیان سیمان کرمان

فریدون رحمانی گفت: از مهمترین دستاورد ما که با کمک متخصیصن داخلی کارخانه و کارگران نخبه ما ایجاد شد این نوع از سیمان است که مخصوص چاه های نفت تولید شده بوده و کشور را از نیاز به واردات این محصول بی نیازکرده است.

مدیر عامل زیست اکسیر هوشمند خبر داد؛

ساخت کیت تشخیص باقی مانده آنتی بیوتیک ها در شیر توسط نخبگان کرمانی

مرضیه دانایی گفت: ما درحال تولید کیت های تشخیص باقی مانده آنتی بیوتیک ها درشیر هستیم که در مرحله اخذ مجوز است که به زودی به تولید انبوه رسیده و در در اختیار کادر درمان قرار خواهیم داد

آنچه از فرایند تولید آهن باید بدانیم؛

گام بلند کرمان در راستای تولید فولاد / معادن اصلی سنگ آهن در بهشت معادن ایران

شرکت هایی مانند، گل گهر ، میدکو، فولاد ایرانیان، فولاد زرند و .... غیره در حال تولید فولاد هستند که از کنسانتره تا تولید شمش آهن تولیدات خوبی را در راستای فراوری و صادارت به کشورهای مختلف جهان تولید می شوند اما اینکه محصولاتی که تولید می شوند؛ چه هستند و چه کاربردی دارند برای همگان ناشناخته مانده اند

دانشجوی کارشناسی ارشد هوش مصنوعی مطرح کرد:

هوش مصنوعی در رقابت تن به تن با انسان ها

میلاد معین الدینی گفت: هوش مصنوعی در تمام ابعاد زندگی انسان ها ی نسل جدید حضور خود را مستحکم ساخته است و این را می توان از حضور خودروهای هوشمند خود ران تا انواع فضا پیماهای بدون سرنشین و پهپادهای جنگنده مشاهده کرد لذا در حاضر عدم استفاده یا استفاده از این ابزار ها مد نظر نیست بلکه اعتماد به آن ها ملاک قرار گرفته است