گلستان

​ نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

ایران قبل از انقلاب در حوزه علمی نام و نشانی نداشت

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران قبل از انقلاب در حوزه علمی نام و نشانی نداشت و پس از انقلاب در بسیاری از حوزه ها جمهوری اسلامی در رتبه یک تا شانزدهم قرار دارد.

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان عنوان کرد

حمایت از ۲۰ طرح صنعتی در سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان/ پایان نامه ها و پژوهش های دانشگاهی در مسیر حل مشکلات گلستان

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان گفت: در سال گذشته ۵۰ طرح صنعتی وارد بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان شد که از این میزان ۲۰ طرح مورد حمایت مالی قرار گرفت.

در گفتگو اختصاصی عنوان شد

داروی ضد کرونای ایرانی در آستانه ورود به بازار

مدیرعامل شرکت نیاک گفت: کارآزمایی تکمیلی داروی کرونای ضد ایرانی در حال انجام است و امیدواریم پس از تایید نهایی از سوی سازمان غذا و دارو وارد بازار شود.

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه نینوا گلستان تاکید کرد

بهره گیری از ظرفیت بسیج در تحول و توسعه کشور/ نخبگان بسیجی گره گشای مشکلات جامعه

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه نینوا گلستان گفت: مسئولان می توانند از ظرفیت بسیج برای تحول و توسعه کشور بهره ببرند.

سرباز مخترع کردکویی عنوان کرد

طراحی دستگاهی برای دور زدن سیم کشی های برق/ سختی برق رسانی به مناطق صعب العبور آسان شد

سرباز مخترع کردکویی توانست برج کویل تسلا را به جریان برق مستقیم متصل کند و اعتقاد دارد که این طرح باعث کاهش هزینه های برق رسانی و مخاطرات مربوط به آن می شود.

بسیج اساتید برگزار می کند :

برگزاری همایش رسالت نخبگان در دهه پنجم انقلاب اسلامی

رئیس بسیج اساتید استان گلستان گفت : همایش بزرگ رسالت نخبگان دردهه پنجم انقلاب اسلامی به همت سازمان بسیج اساتید روز چهارشنبه ۱۸ مهر در دانشگاه آزاداسلامی گرگان برگزار می شود.

یادداشت جواد عموزاد :

گلستان فرمانده اقتصادی ندارد

مشخص نبودن وضعیت معاون اقتصادی استانداری ، بروز نبودن اطلاعات برخی عاملان مبارزه کننده با احتکار ومفسدان اقتصادی به همراه عدم رسیدگی زودهنگام به جرمهای اقتصادی نشان می دهد گلستان فرمانده اقتصادی ندارد .

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد :

هزینه های گزاف در برابر امکانات زیر صفر/ اعتراض دانشجویان دانشگاه گلستان به وضعیت بد خوابگاه ها

چند روزی به بازگشایی دانشگاه ها نمانده اما یک گزارش از دانشجویان دانشگاه گلستان نشان می دهد که برخی از این افراد از وضعیت خوابگاههای موجود به شدت گلایه دارند و اوضاع آن را تا حدی بحرانی و غیر عادی می خوانند .

فرماندار گنبد کاووس :

ایران به جمع ۷ کشور دارای فناوری تولید اسید هیومیک پیوست

فرماندار گنبد کاووس از راه اندازی تنها واحد صنعتی تولید هیومیک اسید کشور در این شهرستان خبر داد و گفت : با این افتتاح ، ایران به جمع ۷ کشور برتر دارنده فناوری تولید هیومیک اسید پیوست .

دکتر ابراهیمی خبر داد :

راه اندازی بزرگترین مرکز رشد تخصصی گیاه پزشکی با مشارکت بخش خصوصی

رییس موسسه تحقیقات گیاهپزشکی کشور از راه اندازی بزرگترین مرکز رشد تخصصی گیاه پزشکی با مشارکت بخش خصوصی خبر داد .