گیلان

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان:

پیگیری فروش و تجاری سازی محصولات مبتکرین و مخترعین در سازمان بسیج علمی و پژوهشی گیلان

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان، گفت: فعالیت مراکز رشد با راه اندازی هسته های فناور نخبگان استان گیلان از مواردی است که آن را رشد خواهیم داد. پیگیری فروش و تجاری سازی محصولات مبتکرین و مخترعین لازم می باشد، برای رفع مشکلات و البته نیازهای استان بسیار مهم است که پیگیر این موضوع هستیم.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان:

طرح حمایت از نخبگان علمی در گیلان عملیاتی شود

فرمانده سپاه قدس استان گیلان، گفت: سازمان بسیج علمی بهترین پشتوانه برای نخبگان علمی استان است و طرح حمایت از نخبگان علمی باید تداوم پیدا کند.

مسئول علمی سپاه شهرستان لنگرود گیلان گفت:

افتتاح مرکز رشد به مناسبت هفته دفاع مقدس شهرستان لنگرود

مسئول علمی، پژوهشی سپاه لنگرود با اشاره به برگزاری برنامه های متعدد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در لنگرود گفت ضرورت توجه به مراکز رشد و اقداماتی که بسیج علمی گیلان برای توسعه فضای علمی انجام داده، از بهره برداری مرکز رشد و خلاقیت بسیج خبرداد.

با حضور جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان:

مرکز رشد شهید فخری زاده گیلان به بهره‌برداری رسید

مرکز رشد شهید فخری زاده استان گیلان با حضور جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان به بهره‌برداری رسید.

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه قدس گیلان:

نخبگان علمی نقش به سزائی در توسعه اقتدار دفاعی کشور داشتند

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه قدس گیلان، گفت: اقتدار امروز ایران اسلامی در زمینه توسعه فناوری دفاعی را مدیون نخبگان متعهد به نظام و انقلاب اسلامی ایران هستیم.

مسئول علمی سپاه شهرستان لنگرود گیلان گفت:

جلسه جهاد علمی با مسئولان علمی حوزه و پایگاه در شهرستان لنگرود

سرگرد یوسف پنام مسئول علمی و پژوهشی سپاه ناحیه لنگرود گفت نقش راه علمی اقدام و عمل می باشد برنامه ها از سطح پایگاه تدوین شود و استمرار داشتن و توجه داشتن به خواسته های جامعه هدف الویت بندی شود تا مشکلات منطقه بررسی شده و راه حل مناسب اتخاذ گردد.

استفاده از ظرفیت نخبگان در خانه نخبگان بسیج گیلان

دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با سید جلیل قاسمی رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه قدس گیلان در این دیدار تأکید گردید استفاده از ظرفیت نخبگان برای هم افزایی ظرفیتها در خانه نخبگان بسیج گیلان برای رشد و شکوفایی در نظر گرفته شود.

گياه داروئی آلوئه ورا (صبر زرد)

گیاه آلوئه ورا علاوه بر اینکه خاصیت داروئی زیادی دارد از ماده ژلاتینی که درون برگ این گیاه وجود دارد برای مصارف بهداشتی آرایشی هم استفاده می شود این گیاه خواص دارویی خارق العاده ای دارد.

جلسه با مدیران جهاد علمی نواحی سپاه قدس گیلان

جلسه با حضور سید جلیل قاسمی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان برگزار شد در این جلسه در جمع مسئولان علمی فرمودند، تمام توان ما باید در این مسئولیت پیشرانی و پیشتازی علم در استان باشد و نخبه پروری در دستور کار قرارگیرد.

نحوه مدیریت استرس در مقابل ویروس کرونا

نزدیک به دو سال از شیوع ویروس کرونا می گذرد و در حال حاضر زندگی ما با این ویروس عجین شده است، راهکار فرار نیست و تنها می توانیم خود را قوی سازیم تا از ابتلاء به این بیماری جلوگیری شود.