گیلان

مسئول علمی، پژوهشی سپاه ناحیه سلمان استان گیلان گفت:

نتایج مثبت اجرایی شدن طرح ملی بسیج همگام با کشاورز

مسئول علمی سپاه ناحیه سلمان شهرستان رشت گیلان گفت با اجرایی شدن طرح ملی بسیج همگام با کشاورز سطح علمی کشاورزان در محصول راهبردی برنج در نحوه چگونگی کاشت، داشت و برداشت برای افزایش عملکرد برنج در واحد سطح بسیار مؤثر بوده است.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی گیلان خبرداد:

دستاورد جدید محققان بسیجی قرارگاه جهاد علمی سپاه قدس گیلان

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان گفت احداث سامانه امحای زباله (پسماند) با تکنیک پلاسما حرارتی توسط شرکت توپا ساخت فناور، جوانان نخبه بسیجی گیلانی مورد بررسی قرارگرفت.

مسئول کانون بسیج جامعه کشاورزی سپاه ناحیه مقداد گیلان گفت:

سالروز آزاد سازی خرمشهر، توزیع نهاده کشاورزی به کشاورزان شالیکار

مسئول کانون بسیج جامعه کشاورزی سپاه ناحیه مقدادگفت رزمایش خدمات رسانی به کشاورزان با هدف حمایت از محصول راهبردی برنج در سوم خرداد سالروزآزاد سازی خرمشهر با حضور فرمانده سپاه ناحیه مقداد سرهنگ دوم پاسدار نادرحامدی به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده سپاه قدس گیلان خبرداد:

رزمایش سراسری خدمات رسانی به کشاورزان شالیکار گیلانی در سوم خرداد

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت رزمایش خدمات رسانی به کشاورزان با هدف حمایت از محصول راهبردی برنج در سوم خرداد اجراء خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه مقداد شهرستان خمام استان گیلان گفت:

برگزاری جلسات امنیت غذایی در حوزه کشاورزی و دامپروری در سال جدید

نشست مشترک فرمانده سپاه ناحیه مقداد شهرستان خمام با رؤسای مراکز جهاد کشاورزی، نادر حامدی گفت بررسی مشکلات و موانع تولید در محصولات کشاورزی با برگزاری جلسات امنیت غذایی رفع خواهد شد.

مسئول علمی سپاه شهرستان رودسر استان گیلان

برگزاری جلسات با مدیران علمی حوزه و پایگاه ها به صورت مداوم و تشکیل هسته های علمی پژوهشی و گفتمان ساز در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج برای از بین بردن موانع در مناطق از اهداف کارگروه علم و فناوری در سال جدید می باشد.

سردار محمدعلی حق بین قهرمان استان گیلان به دلیل ابتلاء به کرونا به دیار باقی شتافت

بازگشت همه بسوی خداست با نهایت تأثر و تأسف سردار محمد علی حق بین فرمانده سابق لشکر قدس گیلان و مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه به علت کرونا به یاران و همرزمان شهیدش پیوست.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی سپاه ناحیه شهرستان لنگرود استان گیلان

مسئول بسیج علمی، پژوهشی سپاه ناحیه شهرستان لنگرود گیلان عنوان کرد اقدامات و فعالیت های جهاد علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت بسیج لنگرود در سال ۹۹، با توجه به شیوع کرونا، شبکه سازی مدیران علمی و ایجاد مرکزیت جهاد علمی، استعداد یابی و تربیت نیروهای کارآمد، حمایت و پشتیبانی از مسئولان علمی حوزه ها و پایگاه های بسیج، به منظور بهره گیری از ظرفیت های مرکز مذکور برای تحقق اهداف بسیج در شهرستان بوده است که در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی سپاه ناحیه شهرستان املش استان گیلان

مسئول بسیج علمی، پژوهشی سپاه ناحیه شهرستان املش گفت اقدامات لازم جهت بررسی مشکلات درپایگاههای مقاومت بسیج در سال ۹۹ انجام شد و برای رسیدن به نتیجه مطلوب در این شهرستان شناسایی نخبگان، شناسایی شرکت دانش و بنیان، تشکیل هسته های علمی صورت پذیرفت و در سال جدید این فعالیت ادامه خواهد داشت.

مسئول کانون بسیج جامعه کشاورزی سپاه ناحیه مقداد شهرستان رشت استان گیلان

علمی سازی کشاورزی با اجرایی شدن طرح ملی بسیج همگام با کشاورز سپاه ناحیه مقداد گیلان

مسئول کانون بسیج جامعه کشاورزی سپاه ناحیه مقداد عنوان کرد علمی شدن کشاورزی برروی محصول استراتژیک برنج با هدف کمک به ارتقای کشاورزی، بالا بردن میزان تولید محصول کشاورزان که از اهداف اجرای این طرح بوده است در شهرستان خمام و بخش خشکبیجار و لشت نشاء در پنج سال متوالی اجرا شده و مورد استقبال بسیار زیاد کشاورزان بوده است.