هرمزگان
هرمزگان

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان خبرداد

از ابتدای امسال ۷۰میلیون مترمکعب آب در سازه های آبخیزداری استحصال شده است

​امیدذاکری بااشاره به بارندگی های اخیر در سال جاری گفت: ازابتدای امسال تاکنون طی دو مرحله بارندگی در شهرستان‌های رودان سیریک بشاگرد استحصال رواناب ها به خوبی مدیریت شد و سازه ها صددرصد آبگیری شدند. وی گفت مجموع دو سامانه بارشی ۷۰میلیون مترمکعب بوده که روان آب های سطحی توسط سازه های آبخیزداری در استان جمع آوری شد.

باور کنید هرمزگان سفید نیست

در حالی که حدود یکماه و نیم از بروز بحران بیماری کرونا و شیوع جهانی ان می گذرد و کشور بشدت درگیر این بیماری و بحران است دولت هنوز موفق نشده اقلام وکالاهای بهداشتی مورد نیاز مردم و کادر درمانی را تهیه و در داروخانه ها توزیع نماید.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس خبر داد

اجرای طرح غربالگری ویروس کرونا در پالایشگاه ستاره خلیج فارس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از پیاده‌سازی سختگیرانه‌ی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در این پالایشگاه خبر داد و گفت: طرح غربالگری ویروس کرونا با مشارکت صددرصدی پرسنل و پیش از ورود مجدد آن‌ها انجام می‌شود.

بازهم بسیج وسپاه و ارتش افتخار آفریدند

گروههای مردمی خودجوش به میدان آمدند تا ماسک ودستکش تولید کنند

در حالی که حدود یک و ماه ونیم از شیوع بیماری کرونا ویروس و بحران این بیماری کشنده در کشور می گذرد و دولتمردان در پیچ وخم های بروکراسی و دیسیپلین نداشته خود هرروز تصمیمات شتاب زده و آنی می گیرند و عدم اتخاذ تصمیم اصولی وراهگشا برای برون رفت ازاین بحران مردم را سرگردان وهراسان نموده اند بازهم سپاه، بسیج و ارتش به میدان امدند و افتخار افریدند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان هرمزگان خبرداد

حفاظت منابع طبیعی در تعطیلات نوروز و روز طبیعت را به دقت انجام خواهیم داد

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان هرمزگان از ابلاغ دستورالعمل تشدید حفاظت هسته منابع طبیعی در تعطیلات نوروز ۱۳۹۹ و روز طبیعت در کشور خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان:

هرمزگان جزو استانهای با شیب کم بیماری کروناست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با اشاره به آمارهای دو روزه در هرمزگان که صفر شده و تعداد بستری شدگان ومراجعان هم کمتر از قبل شده گفت شیب بیماری در هرمزگان کم شده است.

در راستای حمایت از سلامت استان هرمزگان

فولاد هرمزگان۵۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی کمک کرد

شرکت های تولیدی هم درراستای مسئولیت های اجتماعی خود پیشقدم شدند.

سال جهش تولید سالی خوش قدم برای ایرانی هاست

در حالی سال ۱۳۹۹ را آغاز کردیم که دنیا درگیر بحران شیوع بیماری کرونا و تبعاتش است. بسیاری از کسب و کارها تعطیل ویا نیمه تعطیل شده و بازارهای بورس جهانی وداخلی بشدت اسیب های جدی دیده است.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان خبرداد

تولید محتوای آموزشی دوره متوسطه اول هرمزگان

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از تولید محتوای آموزشی برای دانش آموزان متوسطه اول استان خبر داد.

روغن ریخته را نذر امامزاده نکنیم!

کادر درمان و پزشکی مصون در برابر خستگی و بیماری نیستند

این روزها در حالی که اقتصاد و بازار در کشور به حالت نیمه تعطیل درآمده است و کارکنان اکثر ادارات دولتی و خصوصی هم با کاهش چشمگیر ارباب رجوع مواجه هستند، مراکز درمانی روزهای شلوغ و پر کاری را می گذرانند.