هرمزگان

سرپرست مرکز امور بین‌الملل دانشگاه پیام نور خبر داد:

دریافت مجوز دوره‌های دکتری بر اساس سوابق تحصیلی در مراکز بین‌الملل داخل اولویت مرکز امور بین‌الملل دانشگاه است‌

دکتر آقایی گفت: پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی در مراکز قشم و کیش را در نیم‌سال دوم سال تحصیلی جاری اتفاقی مهم در شکوفایی و پویایی مراکز بین‌الملل داخل دانست و تاکید کرد این روند رو به جلو را با دریافت مجوز دوره‌های دکتری تکمیل خواهیم کرد.

جهاددانشگاهی

انتصاب سرپرست جهاددانشگاهی هرمزگان

دکتر احمد زاهری در حکمی از سوی رییس جهاددانشگاهی به عنوان سرپرست واحد هرمزگان منصوب شد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان

۲ کتاب شهر در هرمزگان ایجاد می شود

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان: یکی از برنامه‌های مهم ما ایجاد فضاهای فرهنگی و اجتماعی در سطح استان است بر همین اساس کتابشهر در دو منطقه از استان ایجاد خواهد شد، ضمن اینکه جشنواره رسانه‌ای گوهرشاد نیز در هرمزگان برگزار و ۵۰۰ اثر نیز از استان هرمزگان به این جشنواره ارسال شده است.

پارک علم و فناوری هرمزگان

دو واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری هرمزگان موفق به دریافت گرنت رشد از پارک فاوا شدند

دو واحد فناور ایده نوین کسب و کار هرمزگان و رابین تجارت فردیس هرمز، مستقر در پارک علم و فناوری هرمزگان موفق به دریافت گرنت رشد از پارک فاوا شدند.

بیماری سالک

دو شهرستان استان هرمزگان کانون‌های مهم بیماری سالک

مدیر گروه بیماریهای واگیر و غیر واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت : دو شهرستان استان هرمزگان از جمله شهرستان‌ های بستک و حاجی اباد کانون های مهم بیماری سالک است.

برگزیده شدن مقاله استاد دانشکده کشاورزی

برگزیده شدن مقاله استاد دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی در هفتمین کنفرانس ملی سیستم اطلاعات مکانی

در هفتمین کنفرانس ملی سیستم اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق(GIS) با عنوان" مانیتورینگ وضعیت آبخوان با استفاده از متدهای درون یابی و پهنه بندی مکان ها" به عنوان مقاله برگزیده انتخاب گردید.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان:

۸۰۰ میلیون تومان مالیات ارزش افزوده به دانش بنیان‌های هرمزگان اختصاص یافت

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: ۸۰۰ میلیون تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده، برای توسعه زیرساخت‌های دانش‌بنیان‌ها در اواخر سال گذشته به این استان داده شد.

فراخوان

فراخوان ثبت نام طرح دستیار فناوری + لینک ثبت نام

طرح حاضر تحت عنوان «طرح دستیار فناوری» با راهبری و هدایت دو نهاد دانشگاه و پارک های علم و فناوری در هر استان برنامه‌ریزی شده است.

سرپرست مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور؛

مهمترین اقدامات دانشگاه پیام نور برای خدمات هوشمند دولت را تشریح کرد

ایرانپور مبارکه، گفت؛ تنوع سامانه ها، خدمات مختلف به اقشار متفاوت دانشجویی، اعضای علمی، مدعو و یاوران علمی باعث وجود سیستم های متعدد در دانشگاه بزرگ پیام نور شده است که باعث شده پیچیدگی های ایجاد پنجره خدمات هوشمند بیشتر شود.

تفاهم‌نامه

تفاهم‌نامه جذب ۲۶۵۰ نیروی بومی در شرکت پالایش نفت بندرعباس

استاندار هرمزگان و هاشم نامور مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس، تفاهم نامه جذب ۲۶۵۰ نیروی بومی در شرکت پالایش نفت بندرعباس منعقد شد.