یزد

یک کارشناس اقتصادی عنوان کرد:

حذف صفر از پول ملی تاثیری در کنترل تورم ندارد

شفیعی تاکید کرد: این که عنوان می شود با حذف صفر از پول ملی تورم کاهش پیدا می کند مطلب نادرستی است، با حذف صفر تنها واحد شمارش پول تغییر می کند.

قصه پرغصه پژوهشگران حوزه دارو؛

نبض بازار دارو در دست سودجویان

به گفته فعالان داروساز سودجویان و مافیای بازار دارو نبض این بازار را در دست گرفته و به قدری عرصه را بر پژوهشگران تنگ کرده اند که آنان چاره ای جز تعطیلی کسب وکار خود ندارند.

غربالگری سه هزار نفر برای کرونا توسط دانشجویان ابرکوهی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ابرکوه از غربالگری سه هزار نفر برای کرونا توسط این تشکل خبر داد.

عضو انجمن اقتصاددانان ايران پاسخ می دهد

چرا دولت از بازار سرمایه حمایت می کند؟

علوی راد اعلام کرد: دولت نگران است که سپرده های موجود در بانک به سمت بازارهای ارز، طلا و مسکن برود و از این حیث فشار مضاعفی بر اقتصاد وارد شود. بنابراین طبیعی است که از بازار سرمایه حمایت کند تا حداقل بخشی از این نقدینگی به این سمت هدایت شود.

توصیه های تغذیه ای برای ماه مبارک رمضان

مدیر گروه تغذیه مرکز بهداشت استان یزد عنوان کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و البته شیوع ویروس کرونا ضروری است که افراد برای سلامت خود به بحث تغذیه توجه ویژه ای داشته باشند.

بخشنامه های بی سرانجام؛

حمایت سازمان غذا و دارو از محصولات ضدعفونی کننده غیر الکلی به کجا رسید؟

سازمان غذا و دارو در شرایط به وجود آمده در اثر شیوع کرونا سیاست حمایت از تولید محصولات ضدعفونی کننده غیر الکلی را در پیش گرفت، سیاستی که به نظرمی رسد این روزها کمتر به آن توجه می شود.

گزارش تصویری/

اجرای رزمایش دفاع بیولوژیک مدافعان سلامت در استان یزد

رزمایش مدافعان سلامت پیش از ظهر امروز در استان یزد با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان ارشد استان یزد برگزار شد.

مدیر مطالعات و برنامه ریزی بسیج علمی یزد خبر داد:

سال گذشته ۴۶ طرح کاربردی در مراکز رشد بسیج علمی یزد مورد بررسی قرار گرفته است

مدیر مطالعات و برنامه ریزی سازمان بسیج علمی یزد از دریافت و بررسی ۴۶ طرح نوآورانه در مراکز رشد این سازمان در سال گذشته خبر داد.

تشکیل کمیته بهداشت عمومی برای مقابله با کرونا در میبد

رئیس شبکه بهداشت و درمان میبد از تشکیل کمیته بهداشت عمومی در این شهرستان برای هماهنگی بیشتر دستگاه های اجرایی در مقابله با کرونا خبر داد.

بازرس کل سازمان نظام پزشکی کشور:

آمارهای رسمی بیانگر وضعیت ابتلا به کرونا نیست/اکنون بهترین زمان برای اصلاح ساختارهای پرهزینه و بدون کارآیی است

بیکی عنوان کرد: متاسفانه آزمایش های کرونا محدود به بیماران بستری شده بدحال در بیمارستان بوده و تشخیص قطعی بر اساس این معیار بوده پس آمارهای رسمی بیانگر وضعیت ابتلا نیست و احتمالاً این افراد چند روز قبل از بستری شدن عفونت را به دیگران منتقل کرده اند.