یزد

مدیر امور بین الملل پارک علم و فناوری یزد:

اقتدار جامعه در سایه گسترش اقتصاد دانش بنیان میسر می شود

مدیر امور بین الملل پارک علم و فناوری یزد اعلام کرد: سیاست های اقتصاد دانش بنیان، تبدیل علم به ثروت و اقتصاد مقاومتی باعث می‌شود تا جامعه ما به یک جامعه مقتدر تبدیل شود.

مدیر عامل توسعه کاربرد پرتوها خبر داد:

سهم ناچیز ایران از گردش مالی ۴۰۰ میلیارد دلاری استفاده از پرتوها

مدیر عامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها در سازمان انرژی اتمی اعلام کرد: استفاده از پرتوها در دنیا گردش مالی ۴۰۰ میلیارد دلاری فراهم کرده و اگر ما در این میان برای خود سهم یک درصدی هم قائل باشیم می بایست چیزی در حدود ۴ میلیارد دلار درآمدزایی در این زمینه وجود داشته باشد.

عضو انجمن اقتصاددانان ايران ابراز داشت

اصلاح مدیریت اقتصادی؛ ارزشمند ترین هدیه برای ملت ایران

یک اقتصاددان بیان داشت: دست یابی به میدان جدید نفتی بزرگ برای ملت ایران لزوما هدیه نیست، بلکه اصلاح مدیریت اقتصادی دولت ها ارزشمند ترین هدیه به ملت ایران خواهد بود.

یک کارشناس سیاسی تشریح کرد

مبنا و نتایج تسخیر "لانه جاسوسی" توسط دانشجویان پیرو خط امام چه بود؟

عضو هیئت علمی دانشگاه یزد عنوان کرد: اشغال جاسوس خانه نتیجه طبیعی و عکس العمل عادی مردم ایران نسبت به مداخلات آمریکا در امور داخلی ایران بود.

رییس اداره نوآوری دانشگاه یزد خبر داد:

برگزاری کارگاه "ایده پردازی و نوآوری" در دانشگاه یزد/ عدم وجود برنامه کلان در مباحث مربوط به نوآوری

رییس اداره نوآوری دانشگاه یزد از برگزاری کارگاه دو روزه "ایده پردازی و نوآوری" در این دانشگاه خبر داد.

فناوری ساخت چاپگرهای سه بُعدی در دست جوانان یزدی

دو جوان یزدی با تکیه به دانش بومی سالهاست که به فناوری ساخت چاپگرهای سه بُعدی دست یافته اند و اکنون در حال گسترش این تکنولوژی هستند.

کارکردهای اقتصادی مالکیت فکری

مدیر دفتر مالکیت فکری پارک علم و فناوری یزد عنوان کرد: حمايت قوی و مؤثر از حقوق مالکيت فکری سنگ بنايی است برای ايجاد سرمايه‌گذاری سالم در تحقيقات، علم و فناوری که يک رشته مزايای بلند مدت اقتصادی به دنبال دارد.

کارشناس رسانه:

رسانه ها مروج فرهنگ اربعین باشند

مدرس سواد رسانه بیان داشت: اربعین اوج نمود فرهنگ ملی مذهبی ماست که ترویج و اشاعه آن بر همه کسانی که دل در گرو اهل بیت علیه السلام دارند روشن و مبرهن است. مطمئنا رسانه ها در خط مقدم این جبهه قرار دارند و این وظیفه رسانه را سنگین تر کرده است.

مدیر دفتر مالکیت فکری پارک علم و فناوری یزد:

حمایت از "مالکیت فکری" عامل رشد و توسعه اجتماعی است

مدیر دفتر مالکیت فکری پارک علم و فناوری یزد اعلام کرد: توجه به مالکیت فکری و حمایت کافی از مالکان فکر و سهولت در ثبت ملی و بین المللی حقوق آنها؛ ضمن تشویق و ترغیب نوآوری و خلاقیت، باعث برگشت چندین برابری سرمایه‌گذاری ، رشد و توسعه واحدهای تجاری و اقتصادی و در نهایت رشد و توسعه اجتماعی می‌شود.

در گفتگو با نخستین تولید کننده "رطوبت ساز" مطرح شد

کمبود نقدینگی؛ مانع کارآفرین یزدی برای تسخیر بازار منطقه

ابویی جوان کارآفرین یزدی از کمبود نقدینگی که فرصت های طلایی تسخیر بازار منطقه را از او گرفته گلایه دارد و خواستار کمک مسئولین و نهادهای مربوطه است.