یزد

عضو هیئت علمی دانشگاه یزد تصریح کرد

دانش آشکارترین اسباب کسب عزت و قدرت کشور است

عضو هیئت علمی دانشگاه یزد تاکید کرد دانش آشکار ترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است. در واقع غربی ها از طریق علم، قدرت و ثروت به تسلط بر دنیا رسیدند.

وضعیت کنونی پارک علم و فناوری در شأن یزد نیست

نماینده مؤسسات پارک علم و فناوری یزد با انتقاد از برخورد سلیقه ای با قوانین گفت: وضعیت کنونی پارک علم و فناوری یزد در شأن دارالعلم ما نیست.

یک فعال اجتماعی مطرح کرد:

نخستین پایه های شکاف‌های اجتماعی در آموزش تبعیض گونه شکل می گیرد

حاجی حسینی بیان داشت: چه بخواهیم و چه نخواهیم تبعیض در حوزه آموزش و پرورش تبعیض در اجتماع را به دنبال خواهد داشت. در واقع اولین پایه های نابرابری و شکاف‌های اجتماعی در آموزش تبعیض گونه و مختلف و متفاوت شکل می گیرد.

مدرس سواد رسانه بیان کرد:

گاندو فصل جدیدی از تعریف مفاهیم مبتنی بر واقعیت در رسانه ملی بود

مدرس سواد رسانه بیان داشت: رسانه ملی ما با ساخت مجموعه "گاندو" با ابزار نمایشی مفهومی از پیام مبتنی بر واقعیت را ارائه کرد.

مدیر تولید گروه کارخانجات شیشه اردکان اعلام کرد

صادرات انواع شیشه به ۴۵ کشور دنیا / خودکفایی در تولید قطعات

مدیر تولید گروه کارخانجات شیشه اردکان اعلام کرد: هم اکنون شیشه هایی با ضخامت بین ۲ تا ۱۹ میلیمتر در این کارخانه تولید شده و به ۴۵ کشور جهان صادر می شود.

مخترع یزدی گلایه کرد:

"موتور برقی" روی سرعت گیر بوروکراسی اداری!

مخترع یزدی که این روزها به دنبال ساخت "موتور برقی" است از عدم حمایت مناسب مسئولین و کندی روال اداری گلایه دارد.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان یزد:

عرضه قلیان در بیش از ۱۳۰ واحد صنفی مجوز دار یزد/ جرایم بازدارنده نیست

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان یزد گفت: مراکزی نظیر کافی شاپ ها و رستوران ها روزانه بین یک تا سه میلیون تومان بابت عرضه قلیان درآمد کسب می کنند و در صورت معرفی به مراکز قضایی آن هم به صورت هر چند ماه یکبار، تنها با مبالغ اندک ۲۰۰الی ۳۰۰ هزار تومانی جریمه می شوند.

عضو انجمن اقتصاددانان ايران با اشاره به لایحه بودجه ۹۸ تاکید کرد

مالیات ۲۵ درصدی در شرایط ویژه اقتصادی کشور منطقی نیست

عضو انجمن اقتصاددانان ايران تاکید کرد: طبق اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم، اشخاص حقوقی غیر دولتی موظفند ۲۵ درصد مالیات دهند که به نظر می رسد این نرخ هم در شرایط عادی و هم شرایط ویژه اقتصادی کشور در سال ۹۸ تا حدودی بالا است.

رئیس پارک علم و فناوری یزد خبر داد

برپائی نمایشگاه فن بازار در یزد/ ثبت ۱۳۰ اختراع در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد

رئیس پارک علم و فناوری یزد گفت: مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد از حدود ۷۰۰ طرح نوآوری حمایت کرده و ۱۳۰ اختراع نوآورانه در این مرکز به ثبت رسیده است.

مدیرعامل شرکت آزالیای کانادا:

جهان متوجه سودآوری استارتاپ ها در پارک های علم و فناوری شده است

مدیرعامل شرکت آزالیای کانادا اعلام کرد: امروزه جهان متوجه سودآوری زیادِ استارتاپ ها در پارک های علم و فناوری شده است؛ تا جائی که امانوئل مکرون؛ رئیس جمهور فرانسه شیوه ی مدیریتی خود را استارتاپی عنوان کرده است.