یزد

عضو انجمن اقتصاددانان ايران با اشاره به لایحه بودجه ۹۸ تاکید کرد

مالیات ۲۵ درصدی در شرایط ویژه اقتصادی کشور منطقی نیست

عضو انجمن اقتصاددانان ايران تاکید کرد: طبق اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم، اشخاص حقوقی غیر دولتی موظفند ۲۵ درصد مالیات دهند که به نظر می رسد این نرخ هم در شرایط عادی و هم شرایط ویژه اقتصادی کشور در سال ۹۸ تا حدودی بالا است.

رئیس پارک علم و فناوری یزد خبر داد

برپائی نمایشگاه فن بازار در یزد/ ثبت ۱۳۰ اختراع در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد

رئیس پارک علم و فناوری یزد گفت: مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد از حدود ۷۰۰ طرح نوآوری حمایت کرده و ۱۳۰ اختراع نوآورانه در این مرکز به ثبت رسیده است.

مدیرعامل شرکت آزالیای کانادا:

جهان متوجه سودآوری استارتاپ ها در پارک های علم و فناوری شده است

مدیرعامل شرکت آزالیای کانادا اعلام کرد: امروزه جهان متوجه سودآوری زیادِ استارتاپ ها در پارک های علم و فناوری شده است؛ تا جائی که امانوئل مکرون؛ رئیس جمهور فرانسه شیوه ی مدیریتی خود را استارتاپی عنوان کرده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب یزد:

کولرهای آبی ۲۰ درصد آب یزد را می بلعند/ تفکیک آب یزد؛ چشم انتظار سرمایه

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان یزد گفت: در تابستان چهارصد هزار کولر آبی در حدود ۴ ماه ۱۸ میلیون متر مکعب آب که معادل ۲۰ درصد تولید سالانه آب استان است را مصرف می کنند.

یک کارشناس کشاورزی بررسی کرد:

ادعای واهی تامین امنیت غذایی بشر با استفاده از تراریخته ها / از ساخت بمب شیمیایی تا تولید غذای تراریخته!

دهشیری گفت: معمولاً شرکت‌های صهیونیستی نظیر مونسانتو یا شرکت بایر که تا پیش از این در حوزه تولید مواد شیمیایی و سم و حتی تولید بمب های شیمیایی فعالیت‌ داشته و اکنون آفت کش نیز تولید می کند به صورت گسترده در زمینه تولید محصولات تراریخته فعالیت می‌کنند.

کارشناس اتیسم اعلام کرد:

درمان زودهنگام بهترین گزینه برای کودکان اتیستیک است/ علائم بیماری اتیسم

یک کارشناس اتیسم اظهار کرد: به توصیه محققان بهترین سن درمان اتیسم قبل از ۵ سالگی می باشد.

بیداد بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی/ دانشگاه ها، متهم ردیف اول

عضو مرکز تفکر و آزاد اندیشی بسیج دانشجویی یزد گفت: براساس آمار رسمی کشور امروز در استان یزد نرخ بیکاری ۱۲.۸ را شاهد هستیم و در این میان نرخ بیکاری دانش آموختگان دانشگاهی به ۱۸.۱ رسیده است.

کارشناس رسانه تشریح کرد:

علت گرایش مخاطبین به رسانه های بیگانه

جلیلیان بیان داشت: ما رسانه ای ها صرفاً گفته ها را منتقل می کنیم، اما وقتی نتوانیم واقعیت قضیه را به صورت کامل و جامعه ارائه بدهیم مطمئناً مخاطب جذب رسانه های دیگر می شود.

رتبه ۸ کنکور ریاضی:

کلاس های کنکور وقت گیر و غیر مفید است/در کنار درس خواندن تفریح هم می کردم

رتبه ۸ کنکور ریاضی گفت: من در هیچ کلاس کنکور و تستی شرکت نکرده ام. چون به نظر من اینگونه کلاس ها بیشتر از این که مفید باشد وقت گیر است و اگر انسان خودش تلاش کند نتیجهبهتری می‌گیرد.

سرپرست اداره آفرزیس اداره کل انتقال خون استان یزد:

اهدای خون به هیچ وجه عامل کم خونی نیست

عطابخش اعلام کرد: اهدای خون به هیچ وجه تسریع کننده کم خونی نیست بلکه می تواند درجاتی از پیشگیری را داشته باشد، چون مغز استخوان تحریک شده و خون سازی انجام می شود.