همدان

ترفندهای کاربردی رایانه؛

دو روش ساده برای بازیابی و نمایش اطلاعات پنهان شده در فلش مموری+عکس

یکی از مشکلات استفاده از فلش مموری ها حذف و یا پنهان شده خودکار اطلاعات بر روی آن ها می باشد در این گزارش سعی خواهیم کرد روش بازیابی این اطلاعات را به شما آموزش دهیم.

ترفندهای کاربردی رایانه؛

آموزش صفر تا صد پارتیشن بندی هارد دیسک در محیط ویندوز+ عکس

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید اطلاعات داخل رایانه و یا لب تاپ خود را دسته بندی نماید اما علارغم ، خالی بودن محیط هاردتان (حافظه سیستم) ، به دلیل کم بودن تعداد داریوها، این امکان برای شما وجود ندارد. یکی از روش های حل این مشکل، استفاده از قابلیتی به نام "پارتیشن هارد دیسک " می باشد که در این گزارش سعی خواهیم کرد به صورت گام به گام و کامل این روش را به شما آموزش دهیم.

ترفندهای کاربردی رایانه؛

با این روش می توانید مودم خود را به صورت صددرصد از هک شدن محافظت نمایید + عکس

استفاده از مودم، یک راه مناسب برای اتصال به اینترنت به صورت بی سیم است. در مودم ها برای افزایش امنیت از پسورد برای تایید هویت استفاده می شود؛ اما گاهی تنها استفاده از رمز عبور نمی تواند مانع هک کردن مودم تان شود به همین منظور به شما روش هایی را آموزش می دهیم که مانع صددرصدی نفوذ هکرها می شود.

ترفندهای کاربردی رایانه؛

آموزش سه روش ساده برای بالا بردن سرعت اینترنت در ویندوز+عکس

کم بودن سرعت اینترنت همیشه باعث کلافگی کاربران می شود و شاید فکر کنند که این پایین بودن سرعت از جانب اپراتور ارائه دهنده خدمات باشد؛ اما این مشکل در ویندوز دلایل گوناگونی دارد که ما سعی می کنیم چند دلیل مهم این کندی رابه شما آموزش دهیم.

با این وسیله کوچک می توانید تلفن همراه خود را به یک دماسنج حرفه ای تبدیل نمایید !

به تازگی گجت هوشمندی به نام "Tempmi official" ساخته شده است که با اتصال آن به تلفن همراه و یا تبلت خود می توانید در هر مکانی و یا در هر زمانی دمای بدن و یا هر وسیله ای را اندازه گیری نمایید.

ترفندهای کاربردی رایانه ؛

آموزش فعال و حذف کردن پسورد بر روی ویندوز + عکس

استفاده از رمز روی رایانه، کمک بسیار زیادی به بالا بردن امنیت کامپیوتر و اطلاعات خصوصی می کند. در این مطلب قصد داریم قرار دادن رمز ورود در ویندوز ۷ که یک روش ساده و کاربردی است را به شما آموزش دهیم.

ترفندهای کاربردی رایانه؛

آموزش صفر تا صد نرافزار WinRAR + عکس

نرم افزار " WinRAR" را می توان پرطرفدارترین برنامه در زمینه فشرده سازی فایل ها به شمارآورد که قابلیت های بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این نرم افزار علاوه بر کاهش ۱۰ درصدی حجم فایل ها ، از پسوندهای RAR and ZIP files, unpacks ۷Z, ACE, ARJ, BZ۲, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z نیز پشتیبانی می کند .

ترفندهای کاربردی رایانه؛

با این روش ساده و بدون نیاز به هیچ برنامه ای فایل پاورپوینت خود را به فیلم تبدیل کنید ! عکس

ساختن پاورپوینت برای فایل های آموزشی یا ارائه پایانه نامه ، یکی از بهترین روش ها برای پیاده سازی طرح ها و ایده های می باشد. در این گزارش قصد داریم به شما روشی را آموزش دهیم که بتوانید بدون نیاز به هیچ برنامه ای فایل پاورپوینت خود را با کیفیت بالا به فیلم تبدیل نمایید .

توسط محققین سوئدی انجام شد؛

ساخت دستکش ضدکرونا که دوستدار محیط زیست است ! + فیلم و عکس

به تازگی محققان موفق به ساخت دستکش ضدکرونا به نام "Reglove" شده اندکه در کمتر از یک دقیقه در آب حل می شود و به گفته محققان ساخت آن به معضل بزرگ دستکش‌های دور ریختنی و آلوده سازی محیط زیست پایان خواهد داد.

ترفندهای کاربردی رایانه ؛

چگونه می توان ۳۲ یا ۶۴ بیتی بودن ویندوز را تشخیص دهیم ؟

در این گزارش "ترفندستان" خبرگزاری علم و فناوری، علاوه بر بیان تفاوت های ویندوز ۳۲ و ۶۴ بیتی ، شما را با روش های تشخیص دادن نوع ویندوز نصب شده بر روی رایانه تان آموزش می دهیم .