همدان

این وسیله کوچک می تواند در هنگام تصادف جان شما را نجات دهد !

یکی از عواملی که در هنگام تصادف جان سرنشینان را به خطر می اندازد گیر افتادن افراد در خودرو به دلیل قفل شدن درب آن می باشد برای رفع این مشکل به تازگی وسیله ای کوچکی به نام "OWL Breaker" ساخته شده است که فرد بعد از تصادف با کوچکترین ضربه می تواند شیشه خودرو را شکسته و از آن خارج شود .

به کمک این دوربین هوشمند می توانید در کوتاهترین زمان تصاویر سه بعدی طراحی کنید !

طراحی و پیاده سازی تصاویر سه بعدی علاوه بر دانش تخصصی ، نیاز به نرم افزار و سخت افزارهای خاص دارد که این امر می تواند هزینه های گزافی را برای سازندگان قطعات به همراه داشته باشد برای رفع این مشکل و پایین آوردن هزینه ها، به تازگی نوعی دوربین هوشمند به نام "Artec ۳d" ساخته شده است که در کوتاهترین زمان و با داشتن کمترین دانش امکان طراحی تصاویر سه بعدی را برای کاربران خود فراهم می آورد.

تخته وایت برد هوشمند همه کاره با قابلیت اتصال به تلفن همراه ساخته شد !

به تازگی شرکت سامسونگ از نوعی تخته وایت برد هوشمند به نام "Engadget" رونمایی کرده است که هیچ گونه محدودیتی برای استفاده ندارد و کاربران می توانند تلفن همراه خود را نیز به آن متصل نمایند .

این گجت می تواند با تولید امواج الکترومغناطیسی آلودگی وسایل شما را پاک کند !

به تازگی گجت هوشمندی به نام "Sonic Soak" ساخته شده است که می تواند با تولید امواج الکترومغناطیسی و بدون نیاز به هیچ گونه مواد ضدعفونی کننده ، انواع کثیفی و آلودگی را از وسایل شما پاک نماید.

چاپگر دوست دار محیط زیست ساخته شد !

به تازگی شرکت" Epson" از نوعی چاپگر جدید رونمایی کرده است که می تواند کاغذهای باطله را به کاغذ سفید با قابلیت چاپ دوباره تبدیل نماید که با این کار دیگر احتیاجی به قطع درختان برای تولید کاغذ نمی باشد.

به مناسبت هفته بسیج برگزار می شود؛

اولین وبینار "آشنایی با فرایندهای ارزیابی و حمایت های شرکت های دانش بنیان"

اولین وبینار "آشنایی با فرایندهای ارزیابی و حمایت های شرکت های دانش بنیان" به مناسبت هفته بسیج در مورخ ۲ آذر برگزار خواهد شد، این رویداد با همکاری سپاه ناحیه ملایر، مرکز رشد ملایر، دانشگاه ملایر و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر برگزار می گردد.

ساخت شارژر گوشی هوشمندی که با بریدن و قطع شدن سیمش از کار نمی افتد !

به تازگی نوعی شارژر گوشی هوشمند به نام "Zhuge Nang" ساخته شده است که با بریدن و قطع شدن سیمش امکان استفاده دوباره آن برای کاربر وجود دارد .

این دوچرخه برقی تاشو را به راحتی می توان در کوله پشتی خود جا داد !

به تازگی نوعی دوچرخه برقی به نام "HIMO " ساخته شده است که به راحتی می توان آن را تا کرد و در کوله پشتی خود حمل کرد .

با خوردن این ربات می توانید آزمایش آندوسکوپی بدهید !

به تازگی شرکت "Ankon Technologies NaviCam" نوعی ربات کوچک خوردنی ساخته است که بیمار می تواند با خوردن آن به راحتی آزمایش آندوسکوپی بدهد.

این لوله می تواند در مقابل زلزله، ضربه و حتی عبور تانک دوام بیاورد !

به تازگی نوعی لوله پلی وینیل کلرید مولکولی یا PVCO با نام "Seismic Water Pipe"ساخته شده اند که می توانند در مقابل انواع ضربه ها و فشارها دوام بیاورد.