همدان
همدان

با این اسکلت خارجی رباتیک می توانید قدرت خود را چندین برابر افزایش دهید!

به تازگی نوعی اسکلت فلزی خارجی ساخته شده است که با نصب آن بر روی بدن افراد می توان قدرت آن ها را برای بلند کردن اجسام افزایش داد.

چاپگر لیزری جیبی هم ساخته شد !

به تازگی چاپگر لیزری قابل حملی به نام "Muherz Inc" ساخته شده است که با می توان بر روی تمام وسایل اشکال دلخواه را چاپ کرد.

شیائومی از اولین گوشی ۳۶۰ درجه جهان رونمایی کرد !

شرکت شیائومی از اولین گوشی ۳۶۰ درجه جهان با قابلیت پشتیبانی از اینترنت ۵G ، دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی و ۵۱۲ گیگ حافظه داخلی رونمایی کرد ؛ قرار است این گوشی به تعداد محدود و به قیمت ۲۸۰۰ دلار به فروش برسد.

این کوله پشتی هوشمند می تواند تلفن همراه شما را شارژ و برایتان آهنگ پخش کند !

به تازگی کوله پشتی به نام "Keeback"ساخته شده است که دارای امکانات متععدی همچون پاوربانک، پخش آهنگ، نمایشگر و ... است که می تواند همراه خوبی برای شما در مسافرت ها باشد.

ساخت عینکی که می توان با هر شماره چشمی از آن استفاده کرد !

عینک " Smart eyewear " این مکان را برای کاربران خود فراهم می کند که بدون نیاز به پزشک ، فرد بتواند شماره چشم خود را با آن تنظیم کند، از این عینک همچنین می توان به صورت مشترک بین اعضای خانواده با شماره چشم های مختلف استفاده کرد .

ساخت قفل هوشمند که می تواند به جا کلیدی تبدیل شود!

به تازگی نوعی قفل هوشمند ساخته شده است که علاوه بر محافظت از وسایل شما می توان از آن به عنوان جاکلیدی درب منازل استفاده کرد.

این پهپاد ۱۸ ملخه می تواند انسان را نیز جابه جا کند !

به تازگی پهپاد با نام "Lift Aircraft" ساخته شده است که دارای ۱۸ ملخ می باشد و می تواند به آسانی انسان ها را نیز جابه جا نماید.

از نمونه اولیه ربات پستچی رونمایی شد !

به تازگی نوعی ربات پستچی ساخته شده است که قرار است برای تحویل بسته های پستی در آینده به کار بروند .

اولین تاکسی پرنده جهان با موفقیت آزمایش شد

تاکسی پرنده لیلیوم (Lilium) نخستین پرواز آزمایشی خودش را با موفقیت پشت سر گذاشته است؛ این تاکسی با سرعتی بیش از ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت پرواز می‌کند.

دانشگاه MIT از رباتی با قابلیت های سگ واقعی رونمایی کرد !

محققین دانشگاه MIT رباتی ۹ کیلوگرمی ساخته اند که می تواند کار‌های خارق العاده‌ای انجام دهد که به طور معمول از حیوانات چهارپا انتظار می‌رود.