همدان

این صندلی های هوشمند می توانند با صدای دستان شما مرتب شوند !

به تازگی ژاپنی های از نوعی صندلی هوشمند رونمایی کرده اند که بعد اتمام جلسه و یا پایان کار می توانند به صورت خودکار در محل اولیه خود قرار گیرند .

این مانیتور تاشو را می توان بعد از استفاده در جیب یا کیف خود حمل کرد !

به تازگی نوعی نمایشگر قابل حمل و تاشو با نام "Arovia" ساخته شده است که بعد از استفاده می توان آن را به راحتی تا کرد و در کیف یا جیب خود قرار داد .

این مسواک می تواند در مدت ۲۰ ثانیه به صورت خودکار دندان های شما را تمیز کند !

"Talo Brush" نوعی مسواک هوشمند است که به تازگی ساخته شده است و می تواند در مدت زمان ۲۰ ثانیه دندان های شما را به صورت خودکار تمیز و پاک نماید .

موتور سیکلت برقی تاشو و قابل حمل ساخته شد !

به تازگی نوعی موتور سیکلت برقی تاشو به نام "Ujet" ساخته شده است که کاربران آن می توانند بعد از استفاده آن را تا کنند و به هر مکانی که می خواهند منتقل نمایند .

ساخت سرعت گیر هوشمندی که می تواند برای ایجاد موانع برای خودروها تصمیم بگیرد !

محققان نوعی سرعت گیر هوشمند طراحی کرده اند که می تواند سرعت خودورها را ثبت نماید و در صورتی که خودرو با سرعت پایین حرکت کند هیچ گونه مانعه ای برای آن ایجاد ننماید و بالعکس برای خودروهایی که دارای سرعت بالا هستند مانعه ای را تولید کند .

با این وسیله کوچک می توانید به کمک تلفن هوشمندتان نوار قلب بگیرید !

به تازگی محققان وسیله ای الکترونیکی حرفه ای به نام "alivecor" ساخته اند که به وسیله شبکه بی سیم می تواند از شما نوار قلب حرفه ای بگیرد و این امکان را برای شما فراهم می آورد که با کمک تلفن هوشمندتان نتایج را برای پزشکان متخصص ارسال نمایید .

با این ویلچر معلولین می توانند به راحتی بر روی جاده های یخی و جنگل ها حرکت کنند !

به تازگی نوعی ویلچر چهارچرخ برقی ساخته شده است که این امکان را برای معلولین فراهم می کند که بدون کمک کسی در جاده های یخی، جنگل ها و حتی مناطق پر پیچ و خم حرکت کنند .

این ربات می تواند امکان دوباره راه رفتن را برای معلولین فراهم کند !

به تازگی شرکت "REX" از نوعی ربات رونمایی کرده است که این امکان را برای معلولین فراهم می کند که با آن و بدون کمک کسی بتوانند دوباره راه بروند و کارهای خود را انجام دهند .

این سالن اجتماعات می تواند با توجه به نیاز شما تغییر شکل دهد !

به تازگی محققین از نوعی سالن اجتماعات رونمایی کرده اند که با توجه به نیاز شما می تواند به سالن سینما، رستوران، سالن جلسات و ... تغییر شکل دهد .

پایانی بر انحصار ۵ ساله صهیونیست ها بر جهان؛

دستگاه کنترل و درمان تومور مغزی در کشور ساخته شد

محققین کشورمان برای اولین بار در ایران موفق به طراحی و ساخت دستگاه کنترل کننده رشد تومور مغزی شدند؛ دستگاهی که فناوری ساخت آن تنها در اختیار رژیم صهیونیستی بوده است .