همدان

این ربات هوشمند مانع ابتلای شما به ویروس کرونا در پمپ بنزین ها می شود !

بر اساس تحقیقات محققین ، یکی از محل هایی که احتمال ابتلای انسان ها در آن به بیماری کرونا بسیار زیاد است پمپ بنزین ها می باشد به همین دلیل برای جلوگیری از بیمار شدن افراد به تازگی ربات هوشمندی به نام "Fuelmatics" ساخته شده است که می تواند به صورت خودکار عمل سوخت گیری را بدون کمک انسان انجام دهد .

ساخت اسکیت برقی مخصوص معلولین !

به تازگی دستگاه اسکیت برقی به نام "Wheelchairboarding" ساخته شده است که این امکان را برای معلولین فراهم می کند که ساعات ها بدون کمک کسی اسکیت سواری کنند .

این ربات می تواند بیماران مبتلا به کرونا را شناسایی کند!

محققان کره ای از رباتی به نام "Self-Driving" رونمایی کرده اند که علاوه بر پاک کردن محیط از ویروس کرونا می تواند افراد مبتلا به این ویروس را نیز شناسایی کنند .

ساخت دستگاه تصفیه آب جیبی و قابل حمل !

به منظور تصفیه آب در مسافرت ها به تازگی نوعی دستگاه به نام "Gosun Water" ساخته شده است که می تواند انواع آب ها را با کیفیت بسیار بالا تصفیه و قابل استفاده نماید .

این دزدگیر هوشمند می تواند دوربین های مخفی شده در اتاق شما را شناسایی کند!

به تازگی نوعی دزدگیر هوشمند به نام "Fungwai" ساخته شده است که علاوه بر محافظت از وسایل شخصی شما می تواند درصورت قرار داشتن دوربین در اتاق آن را شناسایی کند.

این پاوربانک خورشیدی می تواند تلفن هم شما را به صورت بی سیم شارژ نماید !

شرکت "ShadeCraft" به تازگی از نوعی شارژر خورشیدی به نام "Suntable" رونمایی کرده است که علاوه بر شارژ سیمی تلفن همراه می تواند برای شما موزیک ۳۶۰ درجه پخش کند و تلفن همراه تان را به صورت بی سیم شارژ نماید .

با این لنز می توان چشمان خود را به یک سیستم واقعیت افزوده پیشرفته تبدیل کرد !

به تازگی نوعی لنز چشمی با نام " Black Mirror " توسط محققان شرکت "Uofwa " ساخته شده است که علاوه بر آنکه می تواند مشکل بینایی افراد را برطرف کند، بلکه واقعیت افزوده را هم در حوزه دید کاربران خود قرار می دهد .

ساخت پرینتر سه بعدی خانگی که با تلفن همراه کنترل می شود !

به تازگی پرینتر سه بعدی به نام "ُSnap Maker" برای مصارف خانگی ساخته شده است که این امکان را برای کاربران خود فراهم می آورد تا به کمک تلفن های هوشمند طرح مد نظر خود را با این پرینتر چاپ نمایند .

با این قفل هوشمند می توانید منزل خود را از راه دور کنترل کنید !

به تازگی قفل هوشمندی به نام"Yeeuu Tech" ساخته شده است که این امکان را برای کاربران خود فراهم می آورد تا از راه دور بتوانند منزل خود را با کمک تلفن هوشمند کنترل نمایند و در صورت ورود بدون اجازه به منزل ، صاحبخانه را آگاه سازند .

ساخت رابط کاربری جادویی برای لب تاپ و گوشی های هوشمند !

به تازگی شرکت "فوجیتسو" از نوعی رابط کاربری جدید رونمایی کرده است که می توان به کمک آن داده ها و اطلاعات را از طریق انگشتان دست به لب تاپ و گوشی های هوشمند به صورت بی سیم منتقل کرد .