همدان

این قاب گوشی با تغییر شکل دادن از تلفن همراه شما محافظت می کند !

به تازگی نوعی قاب تلفن همراه ساخته شده است که با افتادن از دست کاربر تغییر شکل می دهد و مانع وارد آمدن صدمه به گوشی های هوشمند می شود .

کولر آبی مسافرتی با قابلیت اتصال به پاوربانک ساخته شد !

به تازگی نوعی کولر آبی کوچک به نام "nexfan" ساخته شده است که به راحتی می توان آن را در مسافرت ها حمل کرد ، این کولر آبی بسیار کم مصرف است و می تواند برق خود را از پاوربانک تأمین نماید .

این ربات هوشمند می تواند در کوتاه ترین زمان خانه شما را رنگ آمیزی کند !

به تازگی محققین رباتی به نام "OKIBO" ساخته اند که با کمک هوش مصنوعی و به وسیله بازوی روباتیکی که دارد می تواند دیوارهای منازل را در کوتاهترین زمان و با کیفیت بالا رنگ آمیزی نماید .

این ربات هوشمند تمام میکروب های آشپزخانه شما را به صورت خودکار از بین می برد !

محققین رباتی به نام "UVRoboclean" ساخته اند که به صورت خودکار می تواند تمام میکروب ها را از روی سطوح با تاباندن اشعه از بین ببرد .

ساخت خانه ای هوشمند مخصوص معلولین !

طراحان به منظور راحتی بیشتر معلولین خانه های هوشمندی برای آن ها ساخته اند که این افراد می توانند تمام کارهای خانه های خود را بدون کمک گرفتن از دیگران انجام دهند .

اولین تبلت با صفحه نمایشگر ۳۶۰ درجه ای در جهان ساخته شد !

به تازگی تبلتی با نام "Magic Scroll" ساخته شده است که دارای صفحه نمایشگر ۷.۵ اینچی و با دید ۳۶۰ درجه ای می باشد و می توان آن را مانند طومار باز یا بسته کرد .

این ربات ها به جای دانشجویان از دانشگاه فارغ التحصیل شدند !

دانشگاه "bbt university" در ژاپن به منظور جلوگیری از شیوع کرونا و ابتلای احتمالی دانشجویان به این بیماری، مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان را به کمک ربات ها و به صورت آنلاین برگزار کردند .

ساخت رباتی که میتواند فروشگاه ها را مدیریت کند !

به تازگی رباتی به نام "bossa nova" ساخته شده است که در کوتاهترین زمان می تواند کالاهای موجود در یک فروشگاه را اسکن نماید و آماری از میزان خروج و ورود کالاها ارائه دهد .

با این گجت می توانید دو نمایشگر حرفه ای به لب تاپ خود اضافه کنید !

به تازگی نوعی گجت به نام Slidenjoy ساخته شده است که به راحتی می توان آن را به انواع لب تاپ ها نصب کرد و تعداد نمایشگرهای آن را افزایش داد .

این مسواک دندان شما را به صورت خودکار تمیز می کند !

به تازگی نوعی مسواک با ساختار ۲۷۰ درجه ای ساخته شده است که می تواند به صورت خودکار دندان های کاربران را تمیز و پاک نماید .