همدان

با این گجت هوشمند نابینایان قادر به ارسال و دریافت پیامک هستند !

به تازگی محققین موفق به ساعت گجت هوشمندی برای نابینایان شده اند که به دلیل بهره مندی از خط بریل ، این افراد قادر به ارسال و دریافت پیامک هستند .

با این اسپری عمر وسایل خود را چند برابر افزایش دهید !

به تازگی نوعی اسپری نانویی به نام "ceramic pro" ساخته شده که با استفاده از آن می توان مانع کثیف شدن وسایل خود شد و عمر آن ها را تا چند برابر افزایش داد .

این عینک هوشمند در یک ثانیه افراد مبتلا به کرونا را تشخیص می دهد !

محققین چینی عینک هوشمندی ساخته اند که در کمتر از نیم ثانیه و از فاصله یک تا سه متری درجه حرارت بدن افراد را تشخیص داده و می تواند افراد کرونایی را شناسایی کند .

با این عینک می توانید در کوتاه ترین زمان اشکال سه بعدی طراحی کنید !

به تازگی نوعی عینک سه بعدی به نام "Nickpbaker" ساخته شده است که کاربر بدون نیاز به نرم افزارهای پیچیده می تواند اشکال سه بعدی طراحی کند.

این ربات می تواند بیمارستان ها و اتاق بیماران را در کوتاهترین زمان ضدعفونی نماید !

به تازگی نوعی ربات به نام "UV-Robot" ساخته شده است که بدون دخالت انسان می تواند بیمارستان ها و اتاق بیماران را ضدعفونی کند و میکروب ها را از بین ببرد.

ساخت روبات خدماتی هوشمند که میتواند وضعیت سلامتی شما را چک کند!

ه تازگی رباتی به نام "Promobot" ساخته شده که علاوه بر انجام دادن انواع کارهای خدماتی می تواند وضعیت سلامتی مراجعه کنندگان را نیز چک نماید.

با این دستگاه اشتباهات تزریقات وریدی به صفر می رسد !

به تازگی نوعی دستگاه تشخیص رگ به نام "Accuvein" ساخته شده است که با استفاده از لیزر می تواند رگ افراد را تشخیص دهد و پزشکان به راحتی و بدون اشتباه بتوانند بیماران را درمان نمایند.

با این تخته وایت برد می توان کلاس درس را هوشمند کرد !

به تازگی نوعی تخته وایت برد سه بعدی به نام "Seewo" ساخته شده است که با کمک آن معلمان می توانند تجربه یک کلاس هوشمند را برای دانش آموزان ایجاد نمایند.

این پله ها می توانند به آسانسوری برای معلولین تبدیل شوند !

به تازگی نوعی پله دو کاره به نام " sesame access" ساخته شده است که علاوه بر افراد عادی ، معلولین نیز می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند .

ساخت اتوی مسافرتی جیبی چندکاره با قابلیت شارژ تلفن همراه !

به تازگی نوعی اتوی مسافرتی با نام "DeTI ۲.۰" ساخته شده است که علاوه بر اتو کردن لباس ها و پرزگیری آن ها می توان از آن به عنوان پاور بانک نیز استفاده کرد .