همدان

خبرگزاری علم و فناوری بررسی می کند؛

تأثیر تحریم و افزایش قیمت دلار بر نمایشگاه کتاب/ آیا افزایش ۵۰ درصدی قیمت «بن کتاب» جوابگوی نیاز خریداران کتاب می باشد؟

بنا بر اعلام ستاد خبری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بن خرید کتاب در نمایشگاه امسال با ۵۰ درصد رشد نسب به سال گذشته روبه رو شده است این در حالی است که طی ماه های گذشته قیمت تعدادی از کتاب ها با رشد بیش از ۱۰۰ رو به رو بوده است.

نظریه گالیه بعد از ۴۰۰ سال اثبات شد

گالیله ۴ قرن پیش در نظریه ای اعلام کرده بود اگر یک توپ جنگی و یک پر پرنده را در جایی که هوا وجود ندارد همزمان با هم از ارتفاع به سمت پایین پرتاب کنیم این دو در یک لحظه به زمین برخورد می کند، این نظریه تاکنون آزمایش نشده بود حال خودتان ببینید.

ساخت کلاهی هوشمند برای جلوگیری از بخواب رفتن رانندگان

به تازگی محققان نوعی کلاه هوشمند ساخته اند که مانع از به خواب رفتن رانندگان در شب می شود.

توسط محققین توکیو انجام شد؛

شارژ گوشی های هوشمند به وسیله شارژهای بی سیم انعطاف پذیر

محققین دانشگاه توکیو برای اولین بار در جهان موفق به ساخت نوعی شارژ گوشی های هوشمند شده اند که قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند و حتی کاربر می تواند آن را به اندازه دلخواه برش دهد.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

اپلیکیشن «بارکد یار» برنامه ای قدرتمند برای خواندن و ایجاد بارکد + لینک دانلود

اپلیکیشن «بارکد یار»، برنامه ای قدرتمند در زمینه خواند و ایجاد بارکد است که به وسیله آن در کمتر از یک دقیقه می توانید یک بارکد برای تبلیغات نشریات، بیلبوردها، لباس، کارت ویزیت ، کانال های تلگرامی و حتی محصولات فروشگاه‌ها ایجاد کنید.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

۵ فناوری جدیدی که در رزمایش پیامبر اعظم ۱۲ با موفقیت عملیاتی شد / رونمایی از مین های ضدبالگرد تا تجهیز بیسیم ها به صفحات خورشیدی + عکس

در یکی از متفاوت ترین و هجومی ترین تمرینات نیروهای مسلح کشورمان در سالهای اخیر، دوازدهمین رزمایش پیامبر اعظم (ص) سپاه پاسداران طی روزهای گذشته در منطقه خلیج فارس و جزیره قشم برگزار و برای نخستین بار از «عملیات تهاجمی» در دکترین دفاعی جمهوری اسلامی رونمایی شد.

ساخت خانه های تاشو و پیش ساخته در ۱۰ دقیقه !

یک شرکت آمریکایی موفق به ساخت خانه های تاشو و پیش ساخته ای شده است که در مدت ده دقیقه می تواند آن ها را آماده استفاده نمایید.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

برنامه ای تخصصی برای آموزش بارداری و تربیت کودکان + لینک دانلود

اپلیکیشن «نی نی بان»، برنامه ای حرفه ای در زمینه آموزش بارداری و مسائل مربوط به آن می باشد که با نصب آن می توانید به صورت رایگان از مشاوره های یک متخصص در دوران بارداری استفاده نمایید.

آموزش قدم به قدم ثبت نام کارت سوخت با استفاده از اپلیکیشن دولت همراه + عکس و فیلم

طبق اعلام دولت قرار است دوباره استفاده از کارت سوخت در کشور برای سوخت گیری وسایل نقلیه اجباری شود در این گزارش قصد داریم آموزش قدم به قدم ثبت نام کارت سوخت با استفاده از اپلیکیشن دولت همراه را آموزش دهیم.