همدان

با این موس مکعبی بی سیم می توانید تمام وسایل خود را کنترل نمایید !

به تازگی موس مکعبی شکل بی سیمی به نام "masta box" ساخته شده است که با استفاده از آن می توان تمام وسایل الکترونیکی که قابلیت WiFi Direct را دارند کنترل کرد .

ساخت چسب قدرتمند فوری همه کاره برای مصالح ساختمانی !

به تازگی نوعی چسب قدرتمند فوری ساخته شده است که می تواند انواع مصالح ساختمانی را در کوتاه ترین مدت زمان به هم متصل کند .

ساخت قفل هوشمند که می تواند به جا کلیدی تبدیل شود!

به تازگی نوعی قفل هوشمند ساخته شده است که علاوه بر محافظت از وسایل شما می توان از آن به عنوان جاکلیدی درب منازل استفاده کرد.

شیائومی از اولین گوشی ۳۶۰ درجه جهان رونمایی کرد !

شرکت شیائومی از اولین گوشی ۳۶۰ درجه جهان با قابلیت پشتیبانی از اینترنت ۵G ، دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی و ۵۱۲ گیگ حافظه داخلی رونمایی کرد ؛ قرار است این گوشی به تعداد محدود و به قیمت ۲۸۰۰ دلار به فروش برسد.

با این وسیله می توانید کفش های خود را در مقابل ویروس کرونا محافظت نمایید !

به تازگی نوعی دستگاه ساخته شده که با نصب آن در محل های پرخطر مانند بیمارستان ها می توان مانع آلوده شدن کفش ها و انتقال آن به محیط های خارج شد.

این کوله پشتی هوشمند می تواند تلفن همراه شما را شارژ و برایتان آهنگ پخش کند !

به تازگی کوله پشتی به نام "Keeback"ساخته شده است که دارای امکانات متععدی همچون پاوربانک، پخش آهنگ، نمایشگر و ... است که می تواند همراه خوبی برای شما در مسافرت ها باشد.

از نمونه اولیه ربات پستچی رونمایی شد !

به تازگی نوعی ربات پستچی ساخته شده است که قرار است برای تحویل بسته های پستی در آینده به کار بروند .

این پهپاد ۱۸ ملخه می تواند انسان را نیز جابه جا کند !

به تازگی پهپاد با نام "Lift Aircraft" ساخته شده است که دارای ۱۸ ملخ می باشد و می تواند به آسانی انسان ها را نیز جابه جا نماید.

ساخت عینکی که می توان با هر شماره چشمی از آن استفاده کرد !

عینک " Smart eyewear " این مکان را برای کاربران خود فراهم می کند که بدون نیاز به پزشک ، فرد بتواند شماره چشم خود را با آن تنظیم کند، از این عینک همچنین می توان به صورت مشترک بین اعضای خانواده با شماره چشم های مختلف استفاده کرد .

با این اسکلت خارجی رباتیک می توانید قدرت خود را چندین برابر افزایش دهید!

به تازگی نوعی اسکلت فلزی خارجی ساخته شده است که با نصب آن بر روی بدن افراد می توان قدرت آن ها را برای بلند کردن اجسام افزایش داد.