همدان

چاپگر لیزری جیبی هم ساخته شد !

به تازگی چاپگر لیزری قابل حملی به نام "Muherz Inc" ساخته شده است که با می توان بر روی تمام وسایل اشکال دلخواه را چاپ کرد.

اولین تاکسی پرنده جهان با موفقیت آزمایش شد

تاکسی پرنده لیلیوم (Lilium) نخستین پرواز آزمایشی خودش را با موفقیت پشت سر گذاشته است؛ این تاکسی با سرعتی بیش از ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت پرواز می‌کند.

دانشگاه MIT از رباتی با قابلیت های سگ واقعی رونمایی کرد !

محققین دانشگاه MIT رباتی ۹ کیلوگرمی ساخته اند که می تواند کار‌های خارق العاده‌ای انجام دهد که به طور معمول از حیوانات چهارپا انتظار می‌رود.

با این دوربین کوچک از راه دور یخچال خود را چک کنید!

به تازگی نوعی دوربین کوچک مخصوص یخچال فریزر ساخته شده که با آن می توانید از راه دوربین محتویات یخچال خود را با تلفن همراه تان چک کنید و وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید .

ساخت کابل ویژه برای شارژ گوشی های هوشمند !

به تازگی نوعی کابل شارژ برای گوشی های هوشمند ساخته شده است که علاوه بر سرعت بالا برای شارژ کردن گوشی ها به آسانی خراب نمی شود.

ساخت چاپگری قابل حمل برای گوشی های هوشمند !

به تازگی نوعی چاپگر قابل حمل ساخته شده است که به راحتی می تواند به تلفن های هوشمند وصل شود و اسناد شما را در هر مکانی با کیفیت بالا چاپ نماید .

قفل هوشمند دوچرخه با قابلیت شارژ تلفن همراه ساخته شد !

به تازگی نوعی قفل هوشمند برای دوچرخه ها ساخته شده است که کاربر می تواند با اثر انگشت و یا تلفن همراه آن را قفل و یا باز کند و همچنین می توان از آن به عنوان پاوربانک استفاده کرد.

با این تلفن همراه می توانید غذا بخورید !

به تازگی نوعی تلفن همراه هوشمند مخصوص افراد معتاد به گوشی ساخته شده است که با آن علاوه بر انجام کارهای روزمره می توان غذا نیز خورد.

ساخت آیفون تصویری هوشمندی که از منازل شما مراقبت می کند !

به تازگی نوعی آیفون تصویری هوشمند ساخته شده است که زمانی که حتی در منزل نیستید می تواند افرادی که درب منزل شما حضور دارند را شناسایی و به شما اعلام کند .

این ربات کوچک می تواند انواع آلودگی را از وسایل شما پاک کند !

به تازگی ربات کوچکی به نام "ROCKUBOT" ساخته شده است که به صورت خود می تواند انواع آلودگی را شناسایی و آن ها را حذف نماید .