همدان

خبرگزاری علم و فناوری بررسی می کند؛

دلایل افت ارزش پول ملی در مقابل دلار/ افزایش صادرات، راه حل برون رفت از شرایط کنونی

بر اساس آمار بانک جهانی، ارزش پول کشورمان طی یک سال گذشته ۴۵ درصد افت داشته است که به دلیل سیاست های مسئولین کشورمان طی چند سال اخیر، ریال ایران جزء بی ارزش ترین پول های جهان به شمار می رود اما ایران می تواند با برنامه ریزی های کارشناسی و سرلوحه قرار دادن کشورهایی همچون چین و ترکیه علاوه بر دور زدن تحریم های آمریکا بتوانیم کشورمان را از لحاظ اقتصادی شکوفا نماییم.

ساخت دوربینی هوشمند برای محافظت از خودرو

به تازگی دوربین هوشمندی به نام «Owl» ساخته شده است که با نصب آن در داخل خودرو علاوه بر اینکه آمار تصادفات خودرو را کاهش می دهد می توان از خودرو شما نیز محافظت نماید.

کشف وسیله ارتباطی مایاها با موجودات فضایی

به تازگی سنگی شیاردار و چهارخانه در آمریکا کشف شده است که با حرکت سنگ کوچک بر روی آن صداهای عجیب شنیده می شود به اعتقاد بعضی از دانشمندان مایاها از این وسیله برای ارتباط با موجودات فضایی استفاده می کردند.

با «Rymek Retro» رویایی تایپ کنید

«Rymek Retro» نام کیبوردی هوشمند به سبک ماشین های تایپ کلاسیک است که به وسیله بلوتوث می تواند به تمام دستگاه های هوشمند متصل شود. این کیبورد هوشمند ۱۰۰ دلار قیمت دارد و با یک بار شارژ می تواند تا ۵۰ ساعت خدمات ارائه دهد.

معرفی اپلیکیشن؛

برنامه ای حرفه ای برای علاقمندان به سینما+لینک دانلود

اپلیکیشن «اکرانا»، برنامه ای است که به وسیله آن می توانید از جدیدترین اخبار حوزه سینما مطلع شوید.

معرفی اپلیکیشن؛

برنامه ای حرفه ای برای آموزش زبان انگلیسی

اپلیکیشن «آموزش زبان انگلیسی Expert»، برنامه ای حرفه ای است که این امکان را به شما می دهد که زبان انگلیسی را به صورت پیشرفته یاد بگیرید.

از ساعت های هوشمند تا کمک داورهای الکترونیکی به میدان می آیند؛

پیشرفته ترین جام جهانی فوتبال در روسیه/وقتی تکنولوژی پا به توپ می شود!

این روزها، در حالی روسیه میزبان بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال است که در این دوره هزینه های سنگینی برای استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها برای کاهش اشتباهات داوری انجام شده است در این گزارش به معرفی این تکنولوژی ها و نحوه به کارگیری آن ها می پردازیم.

روی هوا عکس بگیرید!

دوربین پرنده هوشمندی به نام «Passport Self-Flying Camera» ساخته شده است که می تواند علاوه بر حالت دستی به صورت خودکار نیز از شما عکس برداری نماید. این دوربین مجهز به لنز ۱۳ مگاپیکسلی و کیفیت تصویر ۴K است.

دوربین پرنده هوشمند برای عکاسی+فیلم

دوربین پرنده هوشمندی به نام «Passport Self-Flying Camera» ساخته شده است که می تواند علاوه بر حالت دستی به صورت خودکار نیز از شما عکس برداری نماید. این دوربین مجهز به لنز ۱۳ مگاپیکسلی و کیفیت تصویر ۴K است.

کوچکترین لباس شویی جهان ساخته شد + فیلم

محققان موفق به ساخت کوچکترین لباس شویی دنیا شده اند که به کمک آن علاوه بر شستن لباس می توانید میوه و سبزیجات، وسایل شخصی و ..... را تمیز و پاک کنید.